Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.03.13, 16:17   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Meclisten Bir Fotoğraf

Meclis’e Atatürk fuları ile girmek siyasi simge, cübbeyle sarıkla girmek serbest.

AKP Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun’un TBMM’de çekildiği fotoğraf olay yarattı. Ercoşkun, cübbeli ve sarıklı iki kişiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çekildiği fotoğrafı sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasında yayınladı.

Ercoşkun’un paylaştığı fotoğraf tartışma konusu olurken, fotoğrafın altına gelen olumsuz yorumlar ise silindi.

Ercoşkun’un Facebook’ta paylaştığı fotoğrafta başlarında sarık olan, cübbeli iki kişinin arasında olduğu görülüyor. Ercoşkun, fotoğrafın altına ‘TBMM’deki Misafirlerimiz’ diye not düştü.

Yayınlanan fotoğraf büyük tepki toplarken, en sert yorum ise Bolu Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Şube Başkanı Elfan Temiz’den geldi. Temiz’in yaptığı yorum, kısa sürede sayfadan kaldırılırken, bazı Facebook kullanıcılarının “Türkiye normalleşmiyor, batıyor” şeklinde yaptığı yorumlara da sansür uygulandı ve sayfadan kaldırıldı.

ATATÜRK FULARI YASAK

Geçtiğimiz yıl üzerinde Atatürk resmi baskısı olan ve Atatürk’ün “Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır” sözleri yazısı bulunan fular takan vatandaş ‘siyasi sembol’ gerekçesiyle Meclis’e alınmamıştı.

Sözcü

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
14 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.