Konu: Yorumsuz
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.03.13, 23:18   #10
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yorumsuz

-Demekki yakinda yeniden Dayatilmak istenen vergi degisikleri varki, böyle icler acici konuyu Internette dolastirip, toz cikarmaya gerek duymuslar-.

-Tabiki bu ama yeniden aci gercekleri degistirmez, sadece gelecek olabilen kaziklarin hafif oldugunu gözümüzün önüne getirebilir.

Kaynak olarak benide katabilirsiniz, zira Türkiyeye geldigimde, sadece Turistlerin gittigi yerleri gezmeye cikmiyorum, arka bahcelere, arka Mahallelere önem veriyorum.

Tamam yaziyi büyüttüm, Harf harf kontrol ettim.

El yazisinla karisik, emek verip, benzetmeye kalkmis diye düsünüyorum.

Sadece ve Maalesef, bu kimsenin görmek istemedigi aci gercekler.

Hatirlamaya calisiyorum, 40 Yil evvelsini.

Babalari Hammal olarak calisip, Bel kemigini incitmis, böylelikle Ailesine kazanc getirecek gücünü kaybetmis.

Okula gelen, lastikten yapilmis ayakkabilarinla, okuldan ciktigi gibi, Lüleburgaz Dere Mahallesinde, cöplükleri karistiriyorlar, satabilecekleri parcalari ayiklayip, Cuvallarina koyuyorlar.

Üzücü bir durum, 40 Sene üzerinden gecmis, Tablolar degismemis.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.