Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.13, 13:32   #19
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: "Yeni bir kitap çıktı izledin mi?"

Reklamdan ziyade başka bir şeyden bahsetmek istiyorum sevgili Romalılar:

Okumanın güzel bir şey olduğu muhakkak. Ama bazı insanlar var ki; bir eline bıçak, bir eline silah alsan ve ağzında da jilet çevirerek tehdit etsen yine de okutamıyorsun. Güzel güzel anlatmak zaten kâr etmiyor. Niçin? Oturma organını birazcık sıkmak zor geliyor. İnsanlar hep kolayına kaçıyor. Bir şeyler öğrenmek zulüm geliyor. "Aman filmi çıkar gideriz ya" mantığı da hakim olunca böyle bir sonuç karşımıza çıkıyor maalesef. Dolayısıyla hayal gücünü de tamamen yönetmene emanet ediyorlar. Artık ne sunulursa ona "eyvallah" demek zorunda kalınıyor ki, bu da 'koyunlaşma'nın bir başka metodudur. Anlatamıyorsun tabi.

Hâl böyleyken, ben de, "en azından filmi izleyip büyük eserler hakkında bir fikir edinirler ve belki heveslenip kitabı almaya yönelirler" fikriyatıyla -konuyu çok da onaylamasam da- 'eyvallah' demek durumda kalıyorum. Biraz fazla hayalciyim belli ki.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.