Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.13, 23:11   #9
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161539
Aldığı Teşekkür: 177615
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Çanakkale Menüsü Saçmalığı

Linke baktım.. Ülkeyi kötü göstermemek için haddinden fazla iyimser yazılmış bir yazı..

Hiç bir doğruluğu yok. En önemli tarihçilerden çokşey dinledim..

Askerlik yapanlar iyi bilir. Kendimden bile örnek verebilirim. Elimizin altında herşey var iken bile bana verilen ayakkabının biri 42 diğeri 43 numara idi.. 1,5 aylık acemilik döneminde giyer, dağıtım olunca teslim edilir. Benden önce giyenin ayağında rahatsızlık var mı yok mu kimse düşünmez..

Dahası var.

Hergün sinek kaydı traş olmak mecbur iken sular illaki kesik olur. Bende yalak gibi yerin en sonuna geçer, akan pis kıllı suya üfler, fırçayı bandırırarak tıraş sabununu köpürtürdüm..

* * *

O tarihlerde etli yemekmiş..

Neyse.. Yazıyı ekleyen arkadaş askerlik nedir bilmiyor sanırsam.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.