Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.03.13, 23:18   #15
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Çanakkale Menüsü Saçmalığı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi £kin Mesajı göster
Senin için yapılacak birşey yok clif efendiOkula gitmeyiver
Oda zorlama nasılsa
Clif değilim ben.
Camilio Cienfuegos nickim.

Daha geçen gün Eskişehir'de öğrenci yemekleri beğenmedi,sandviç dağıttı diye
hem dayak yedi hem de terörist ilan edildi.
Beğenmedi dediğim, doyurucu ve sağlıklı bulmuyor, parası da yemekhane dışına yetmiyor adamın.Bir de başka okulda 1-2 lira olan yemeğe 4 lira ödüyorlarmış.
Ben 1 liraya doyurucu ve temiz yemekler yediğimden, 4 liranın fazla olduğunu biliyorum.
Konuya dönersek, ne akademisyenler, ne bu etkinliği planlayan BMW'li Porşeli öğrenci temsilcileri ne de meclistekiler yemekhanedeki yemeklere muhtaç olmadığından durumun farkında değiller.

ekleme:
Ben parasını neyse verir dışarıda yerim de seçeneği olmayanlar için gerçekten üzülüyorum.
Olaya bu açıdan bakarsan belki vicdanının varlığını hissedersin.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.