Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.13, 01:27   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Sınırlarımızı aşmalımıyız?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Arkadaş çevreni ona göre seçmen gerekir...

Şimdi ben cüppelilerle arkadaşlık yapabilir miyim? Veya o gibi insanların çokça oturdukları yerde oturabilir miyim?

İnsanlar şehir merkezinde ayrı giyinir, sayfiyelik yerlerde ayrı giyinir.. Hatta ve hatta mayo ile bile dolaşabilirsin, kimse dönüp bakmaz bile..

Ayrimcilik ve kamplasmak burada baslamazmi?.
Sadece misal olarak yasadigim ortami vereyim, belki böyle daha iyi anlasilir.

Buralara gelen Türkler, hem Dagdan hem bagdan olmakla beraber, yeniden yan yana yasiyorlar.
Burada cizgiler daha bir baska cizilmis, Hiristiyan bir ortamda yasadigimiz icin, bir birimize daha bir yakinlik görebiliyoruz.

Tabiki bu durumda buralarda Getolasmaya neden oldu, Kaynasma Ilerleme durakladi..
Almanyadada burada büyük bir payini saglayip, kaynasmayi degil, Getolasmayi destekledi.

Böylelikle sinirlar daha derinlere kazilip, burada bataga yol acti.

Misal olarak, Döner Katliami olarak sadece burada vereyim, halbuki bunun haricinde daha neler var.

Bunlari dislayip, aranizdan atmaya calisirsaniz, hic bir adim ileriye atamazlar, daha beteri, Merdiven alti Hocalara yem olurlar.

Buralarda, cesitli guruplarin arasina girmekten hic kacinmiyorum, Böylelikle Itin yanidada gidebiliyorum, Köpegin yaninada.

Tabiki burada bilinmesi lazim olan bir durum var, Toplum hep bir sürü halinde hareket eder.
O toplumun Liderini kesfettiginizde, saldirilari önleyebilir, pesinde olanlari etkileyip, dogru yol gösterebilinir.

Burada mesela uzun sacli olarak, Hippilerin icinde bile gezebiliyorum, Dazlaklarin icindede.
Bazen Göz Göze geldigimiz durumlarda oldu, burada bunun basi önemli, Capulcular, beraberinde havlayanlar degil.

Sayet böyle bir duruma gelenler olursa, arkasina duvari alsin, üzerine cullanmaya hazirlananlarin önünde dursada, bir adim yana gidip, kafalarini duvara carpmasini saglasin.

Bir yazilmamis kanun burada cok mühimdir.
Yerde yatana vurmak yok!.

Zaten yere düsüp inlemeye baslayanin seslerini duyanlar, saldiridan vaz gecerler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.