Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.13, 12:20   #49
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5994
Mesajlar: 25,829
Ettiği Teşekkür: 100698
Aldığı Teşekkür: 141579
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(18 Mart - 24 Mart)

Gökyüzü haftanın ilk günlerinde yakınlarınız eş ya da sevgilinizle problemler yaşanabilir. Öfkeli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Haklılığınızı öfke ile kabul ettiremez aksine zararlı çıkarsınız. Önceliğiniz ikili ilişkiler değil iş hayatınız olsun bu hafta. İş hayatınızda ise güçlü etkiler aldığnız bir hafta cesaretiniz sizi başarıya taşımaya katkıda bulunacak. Dikkat etmeniz gereken tek konu gözü karalığınız bazı ayrıntıları kaçırmanıza sebep olabilir. Geleceğinizi düşünerek adımlar atmalı ve başarınızı kimsenin sizi yanıltarak gölgelemesine izin vermemelisiniz. Bekar Koç’lar sizlerde bu hafta yeni bir ilişkiye başlamak ta aceleci davranmamalısınız.

Gökyüzü haftaya yüksek bir enerji ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. İş birlikleri yeni fikir ve projelerin başarı ile uygulanıp kabul göreceği maddi manevi kazançlı günlerdesiniz. Üretkenliğiniz son derece yüksektir zamanı iyi değerlendirebilmenin avantajı ise insanların takdir ve güvenini daha da fazla kazanmanızı sağlayacak. Rakipleriniz başarınızın altında kalıyor olmanın hırsı ile sizleri baskı altına almaya çalışmak için kendilerine yakın insanlarla size mobbing yapmaya çalışabilirler. Öğreneceklerinize sadece şaşırırsınız. Sizler ruhsal enerjisi yüksek psikolojisi güçlü insanlarsanız. Ama akıl oyunları ise eğer siz bu oyunlara düşmeyecek kadar zekisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantic sevgi dolu paylaşımlarda bulunacak ilişkinizi aşkla besleyeceksiniz….


Gökyüzü haftaya öğreneceğiniz önemli gelişmeler beklediğiniz haberlerin olumlu yönde gelmesi ile başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Kariyer hayatınızda keyifli gelişmeler söz konusu. Yatırım yapabilir uygun imkanlarla yeni bir şeylerin sahibi olabilirsiniz. İşinizle ilgili kararlar alırken ya da taleplerde bulunurken tüm düşüncelerinizi tereddütlerinizi insanlarla paylaşın. Paylaşımlar sizleri güçlendirecek. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde olan biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşayabilir yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden İkizler sizlerde bu hafta arkadaşlarınızla bir araya gelebilir onların aracılığı ile yeni insanlar tanıyabilirsiniz…


Gökyüzü haftanın ilk 3 günü yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili konularda sizde kendinizi yeterince iyi ifade edemeyebilir yanlış anlaşılabilir sizden istenenleri de yanlış anlayabilirsiniz. İletişimle ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız söyleyeceklerinize önceden hazırlanın. Anlık duygusal kararlar problemlere sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise çocuk ya da çocukları olan Yengeç’ler onların iş ve eğitim hayatında alacakları bir başarı tüm aile bireylerini sevindirebilir. Eş ya da sevgilinizle ise maddi konularda hem fikir olmalı harcamalarınızı hafta boyunca kontrol altında tutmalısınız yatırımlar söz konusu ise iyice araştırmadan hareket etmemelisiniz…Gökyüzü haftanın ilk günlerinde seyahatler söz konusu ise yaşanacak problemlerle uğraşmak zorunda kalabileceğinize dikkat çekmekte. Önemli iş görüşmeleriniz başkalarından kaynaklanan sorunlar dolayısı ile gerçekleşmeyebilir gecikme ve ertelemeler yaşanabilir. Bu durumu sakinlikle karşılayın ve iş yaptığınız insanlarla tartışmalardan uzak durun. Maddi anlamda zorlanabilir beklediğiniz ödemelerin zamanında gerçekleşmemesine bağlı ödemelerinizle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yaklaşımı ile sakinleşecek aşkın sevginin getirdiği huzurla sorunlara çözümler üreterek her işinizi yolunuza koyabileceksiniz.Gökyüzü finansal konularda şanslı bir haftayı müjdeliyor sizlere. Hakkınız olanı kolaylıkla alabileceksiniz. Sizi seven insanların desteği duası en zor günlerinizde olduğu gibi bu güzel günlerde de sizlerle manevi yönünüzün gücü yaşamın her alanında güçlü bir şekilde ayakta kalmanıza yardımcı oluyor. İş hayatınızda değer ve kabul görecek fikirleriniz size önemli bir basamak attırabilir. Bu hafta çok istediğiniz bir eşya ya da mülke sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz elinizi çabuk tutun ve kazanın. Özel yaşamınızda ise annenizle ilgili keyifli gelişmeler yaşanabilir. Annenizden size yansıyacak olumlu bir etki de olabilir. Evlilik hayatınızda ise eşinizin size karşı olan tutumu son derece içten ve sevgi doludur. Bekar Başak’lar sizlerde hafta boyunca karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilir ruhunuzu okşayan aşk mesajları alabilirsiniz….


Haftaya auranızda ki müthiş enerji ile başlayacaksınız. Kendinizi ifade edişiniz duruşunuz insanlar üzerinde olumlu bir intiba yaratarak sizinle çalışmaktan memnuniyet duymalarını ve bunu ifade etmelerini sağlayacaktır. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte uzun zamandır beklediğiniz bir alacağınızı toplu halde alabilirsiniz. Paranızı har vurup Harman savurmadan karlı bir yatırım yapmaya çalışmalısınız. Sorumluluk almaktan yatırım yapmaktan korkmayın. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız dengeli davranın ve neye kızıp neye kızmamanız gerektiğinin farkına varıp öz eleştiride bulunun. Bekar Terazi’ler sizlerde hafta sonuna doğru geçmişte kalan önem verdiğiniz bir insanla karşılaşabilir duygusal yakınlaşma içine girebilirsiniz…


Aşk hayatınızda süpriz gelişmeler yaşayabilir yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk dolu dizgin ruhunuzu sarabilir cesur olun ve aşka teslim olun gerisi kendisinden gelecektir… İş hayatınızda ise işverenleriniz haber vermeksizin köklü değişikler gerçekleştirebilir bu değişim sizlere beklemediğiniz süprizler yaşatabilir. Bu olumlu da olabilir olumsuzda. Sabırlı davranın ve kabullenin bu sürecin sonucunda her şey sizin için olumlu gelişecek. Bu durum bazı çalışma arkadaşlarınızın isyankar tutumlar içine girmesine sebep olabilir. Bu insanlar kendi menfaatleri için sizing cesaretinizden faydalanmaya kalkabilirler. Kimsenin dolduruşuna gelerek hareket etmeyin.


Bu hafta beklenmedik harcamalarla finansal anlamda zorlanabilirsiniz. Hiç hesapta olmayan konuların ard arda gelmesi kaygınlanmanıza sebep olabilir dert etmeyin. Haftanın ileryen günleri ile birlikte harcamalarınız dengelecek ve maddi anlamda rahatlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise eski sevgilinizden gelen mail telefon ya da karşılaşma söz konusu olabilir ve kaldığınız yerden ilişkinize devam edebilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar sizlerde sevindirici gelişmeler yaşayacaksınız. Bu hafta barış ve ahenk özel yaşamınızı çok daha keyifli bir hale getirecek….


Maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı ve sizin çevreniz yada yakınlarınızdan kaynaklanan sinir bozucu durumlar dur demeyi bilmeli dengeleri korumayı sağlamalısınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir kariyerinizde büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz.
Gökyüzü iş hayatınızda yeni insanlar tanımanın getireceği maddi şanslara işaret etmekte. Süpriz kazançlar elde edebilirsiniz. Önemli bir terfi ya da yeni bir görevde bu haftanın getirileri arasında. Hafta boyunca dikkat etmeniz en önemli konu yaşanabilecek ev kazaları. El ve ayak bileklerinizle ilgili problemler yaşanabilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise 3ncü şahıslar yüzünden eş ya da sevgilinizle problemler yaşayabilir kıskançlığın getirdiği hırçınlıkla sevdiğiniz insane haksız davranışlar içinde bulunabilirsiniz. Bekar Kovalar sizler de bu hafta duygularınızı ifade etmekten korkmayın cesaret kilitlerin anahtarıdır. Öyleyse anahtarı kullanmalı kilitleri açmalısınız….


Gökyüzü bugün, İş hayatınızda duygularınızla değil tamamen mantığınızla hareket etmeniz konusunda uyarıyor sizleri. Eğer duygusal davranırsanız kariyer hayatınızda ilerlemenize engel olabilecek bir kurgunun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Zekice davranmalı ve bugün sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeli acele kararlardan uzak durmalısınız. Bugün son derece akılcı hareket etmeli ve yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınız da ise bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor sizler için hak ettiğiniz değer ve sevgiyi görebileceğiniz aşkın kutsallığının galip geleceği özel bir süreç sizleri karşılamakta. Bu dönemde beklentilerinizi netleştirmeli ve kararlarınızı bir an evvel vererek uygulamaya geçmelisiniz.

Astrolog Şenay Yange
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
6 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.