Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.13, 14:55   #35
Ekin
Moderator

Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1175
Ettiği Teşekkür: 30790
Aldığı Teşekkür: 40437
Rep Derecesi : Ekin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardırEkin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: 18 Mart Şehitleri Anma Günü

Anlayabilmek benim için imkansız.Hiç kuru ekmek yemedim. Hiç aç kalmadım. Hiç son takatımı bir iş için harcamadım. Günlerce yol yürümedim. Kağnıları çekmedim. Yağmur çamurda bir yerlere yalın ayak gitmek zorunda kalmadım. Elimiz ayağımız toz bile görmüyor.
Atalarımız gerçekten muhteşem bir olaya imza atmışlar. Bizler ise onların kanla aldıkları yerleri para ile satıyoruz. Bunu belki kendimiz yapmıyoruz ama yapılmasına izin veriyoruz.

Hayatımızı imanımızı her nefesimizi borçlu olduğumuz insanlardan Allah Razı olsun diye dualar etmekten başka hiçbirşey gelmiyor elimizden. Rabbime şükürler olsun böyle vatanı uğruna can veren nesillerin torunlarıyız.

Nur içinde yatın.

Ekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Ekin'in Mesajına Teşekkür Etti.