Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.13, 21:29   #48
Muradyum
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 1917
Aldığı Teşekkür: 4350
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 18 Mart Şehitleri Anma Günü

Bu topraklar için toprağa düşmüş aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.Nur içinde yatsınlar.
Sevgili arkadaşlarım bana yazacak söz bırakmamışlar,sağolsunlar..

Ben izninizle,yetkililerin yaptıklarını tahmin ettiğim konuşmalarını sunuyorum:

Değerli Misafirlerimiz,

Çanakkale’de sizi dize getiren,kan kusturan o Komutanlara yetişip,hadlerini bildiremedik.
Ama onların izindeki torunları’nı,ahfad’ını,Cumhuriyet bekçiliğini yüklenmiş takipçilerini tam da sizin istediğiniz şekilde dağıttık.

Devrimci,Atatürkçü,Laik ne kadar komutan momutan varsa,bir kısmı içerde tutuklu,bir kısmı muebbed cezalı..
İntihar edeni,cezaevinde vefat edeni saymıyoruz…Harekatımızı emeklilikle,istifa ile,ihraç’la atlatan,haline şükrediyor.

Özellikle sizi denize döken Bahriye sınıfını ise,tam anlamıyla tecziye ettik:
Onların Lise müdürlerinden tutun,Harp Okulu Komutanlarına kadar hepsi içerde.
Sahra Komutanıymış,komadormuş,SAS’mış,denizaltı komandosuymuş…hepsi de artık yok.
Başta Yavuz olmak üzere,tüm muhrip,fırkateyn,denizaltı,mayın…gemilerinin hepsi komutansız,boynu bükük denizde çürümeye mahkum.

Savaronaya da sıra gelecek.
Bu arada İDO 45 adet yeni Deniz otobüsü’nü filosuna ekledi.Yeğenlerinizin de “Gemicikleri” kendini kurtardı.

Atalarınız harap ve bitap kara parçasını ele geçiremediler diye üzülmeyin,buyurun açacağımız ihalelere katılın:
En güzide yerüstü ve yer altı tesislerimiz emrinizde.Yeterki mangırdan ve cukkadan söz edin.

Not:Bir tek aşağıda resmi görülen iki Çocuk’tan kurtulamadık.Nereye baksak karşımızda.