Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.03.13, 23:11   #4
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Çanakkale’nin unutturulan gayrimüslim şehitleri

Senin nereden baktığınla da alakalı bu!..

Ortaya yazdığın bir şey ve hiç bir açıklama veya yorum katmadığın için direk muhalif olarak algılanmaktasın, farkında değil misin?

Açtığın konu yoruma açıksa (başlık ve içerik olarak) önce tavrını ortaya senin koyman gerekmez mi? Sordum ama cevabı belli aslında. Gerekir...

Kimmiş o yüce kişiler? Kimler bu şekilde anlatıyor? Bu anlatılanları bu şekilde kimler anlıyor?

Orada yaklaşık 250 bin vatan evladını şehit vermişiz. Bunların içinde gayrimüslim vatandaşlarımız olduğu da aşikar ve resmi belgelere de geçmiş.

Sen ne olmasını bekliyorsun daha? "Şehitlerimiz" denilirken ayrı bir paragraf mı açılmalı müslüman olmayanlar için?

Hee! ayrıca Çanakkale savaşları Fetih değil, savunma savaşıdır...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.