Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.03.13, 17:31   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Hedefteki İlk Üç Madde | Tokmak

AKP, teröristlerin temsilcisi BDP ile işbirliği yaparak Anayasa’ nın “Hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez” denilen ilk 3 maddesini değiştirme çabalarını hızlandırdı.

“Güzel gelişmeler olacak” diyen Başbakan Erdoğan’ın “Başkanlık ihtirası” İmralı Canisi Öcalan’ın isteklerine boyun eğmesine yol açıyor!

Peki, tüm bu gelişmeler karşısında iki muhalefet partisi CHP ve MHP ne yapıyor? İkisinin de etkili bir muhalefet yaptıklarını söylemek zor!

Abdullah Öcalan’ın talimata benzeyen şımarık talepleri nedeniyle Anayasa Komisyonu’nda değiştirilmek

istenen 3 madde şunlar:

Madde 1;
Türkiye Devleti bir Cumhuriyettir.

Madde 2;
Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, laik ve

sosyal bir hukuk devletidir.

Madde 3; Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe’dir. Bayrağı, şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Millî marşı “İstiklal Marşı”dır. Başkenti Ankara’dır.

AKP’yi, bu maddelerin neresi rahatsız ediyor ve teröristlerin temsilcileriyle işbirliği yaparak nasıl değiştirecek? Tüm bu rezaletleri hep beraber göreceğiz!

Sözcü

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.