Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.13, 00:05   #11
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131181
Aldığı Teşekkür: 42581
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: AKP yöneticisi esrar satıcılığından tutuklandı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Leonist Mesajı göster
İnternette haberi araştırdım genelde yer verilmemş.
Herhalde secmenlerine temiz görünmek icin sansürlemislerdir.

Internet üzerine sansürlemelerdede Türkiyenin su zamanda birinci siralarda oldugu gercek bir yalandir zaten. (Bakilan acidan )

Berlusconi bile, Pudrolu burunla, Sex Partileri yapmis, Cumhur baskani oldugu zamanlar, Dokunuzmaksizligindan yararlanmisti.

Birde Almanyaya bakarsak, Berlin Parlamentosunun Tuvaletlerinde bile, Pudrolar bulunmus, bunu Milletinden saklamaya kalmis olsalar bile, Burada Medya yandas olsa bile, biraz serbest dolastigi icin bunlari yayinlamisti.

Hem nede olsa Secmenlerine karsi Temiz gözükmesi lazim, Böyle davalara karistigi belli olursa, bazi Secmenleri tarafindan secilmeme kurkusunla, Dokunuzmazligin sona ermesinden korkabilir.

Halbuki Uyusturucu maddenin yanina Insan Tüccarligida katilabilineceginin kanisindayim.

Gecen sene haberlere karisan bilgilerde, 70´le 80.000 sahisin Kontrolsüz Türkiyeye geldigi belirtilmisti.

Afganistanda Tarlalarini kaybeden Has hascilar, (Yanlis anlasilmasin Hacilar degil ) burada Kontrolsüz Topraklara yerlestirilip, Plantajlar kurmalari gerektiriyordu.

Kim bu Bitkileri dikip, birde ürünlerini toplayip, Milleti nasil Zehirleyebilecekler?.

Herhalde burada bir siki yönetim lazim.

Buralarda belirtilen durum, PKK´ya bu bölgeleri verip, Askeriyeyi buradan uzak tutmak gerektirmek gerekirdi.

Ah ya Bir Perde dahami düstü acaba, galiba cok gaddarim, hic bu Kesleri düsünmüyorum.

Cocuklari Zehirleyip, "Fuhusa sürükleyip" elde edilen Paralarla ne güzel Dinlerini temsil ediyorlardi.

Üzüldüm Vallahi.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla