Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.13, 04:24   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Cemaatin toplantısından dönen CHP'li konuştu

Yukardaki haber içeriğinde vurgu yapılanlar, Fethullah tarikatı ve bunun sempatizanı olan insanlar, eleştirilen ve toplantılarına katılan YCHP yetkilileri!

Hepimiz tarafından bilinen bir gerçek, CHP kurumsal olarak Atatürk tarafından kurulmuş, temeli çok partili sistemin oluşmasına öncülük etmiş, amblemin de Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluş felsefesinin özeti olan ana başlıklar ile altı ok, hem devletin hem partinin simgesi olmuştur.

Atatürk ilke ve devrimleri belli olmasına rağmen zaman zaman CHP içine sızan ve hatta bir talihsizlik sayacağımız durumlarla PM, MKYK, Genel Başkanlık ve yardımcıları, Genel Sekreterlik, Meclis başkan vekilliklerine gelen, Atatürk çizgisinden bir haber olan ve hatta ben Atatürkçü değilim diyen insanların varlığı, bu gün CHP'yi YCHP yapmıştır.

Bizler Fethullah Gülen'i bir şarlatan ve bunun yanında kutsal İslam dini ile Türkiye Cumhuriyeti devletine ve milletine zarar veren bir hain olarak biliriz. Bu nedenle yıllardır ABD topraklarında milyar dolarlara hükmederek ve oradan müritlerini yönlendirerek, devleti ele geçirme ve Türkiye Atatürk Cumhuriyetini yıkma sevdasındadır.

YCHP idaresinde olanlar ise, siyaseten iktidar olabilmek için, devlet düşmanları ve onların müritleri ile bütünleşmekten ve hatta varacakları yolda onların desteğini almayı mubah görmüş olacaklar ki, onların toplantılarına katılmayı yeğlemişlerdir.

Bu gün Atatürkçü olan, yurtseverliğinden zerre kadar şüphemiz olmayan bir yığın insan Atatürk'ün partisi içinde değildir ve hatta CHP'ye oy dahi vermemektedir

sebebi;
CHP'nin YCHP oluşu ve idaresinde olanların Atatürk ile tam bütünleşmemiş olmalarından kaynaklanıyor.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.