Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.13, 07:40   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131099
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Güney Kıbrıs Yardım Paketini Red Ediyor

Gecen Hafta EU´dan onaylanan yardim paketinin haberi geldiginde, Pazartesi dahil, Milli Bayramlari yüzünden, Bankalar kapali kalmisti.

Yardim Paketine bagli olarak, Güney Kibrista olan Bankadaki Paralar dahil edilecegini ögrenen Güney Kibrista, Banka Matiklerinde kapali kalmasinla, Karmasaliklar tam bir Drama girdi.

Bankaya yatirilan Vadeli Paralardanda Ondalik, olarak bu Yardima katilacagini ögrenen Parlamento, acil olarak bir araya gelip, 36´ya 19´a karsi bu Avrupadan gelen yardim Paketine hayir dedi.

Daha evvel Medyalara sizan Haberlerde, buna dayanarak, Rus Is Adamlarinin Güney Kibrisa yüklü Paralar yatirdigi belli oldu.

Burda yardimdan sonra Payini alabilecegi düsüncelerine kapilan Rus Is adamlarinin tabiki sermayesi tehlikede olabilecegi düsünülüp, Güney Kibris yünetimi Rusyada bulusmaya gitti.

Büyük Abisi Yünanistan gibi, Avrupa ülkelerini soyma plani burada suya düsmüstü.

Ayni zamanda, Yünanistan aldigi borclari, geri ödememek icin, Almanyaya 180.000.000.000 € Milyarlik fatura kesmeye calisti.
Neden olarak, Ikici Dünya Savasindaki hasarlari göstermeye calisan Yünanistan, bu sefer Angela Merkele kizdirmis gibi görünüyordu.

Halbuki bu Paralar, belkide Türkiyede alinabilecek Arsalar icin lazim olmus olabilinir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.