Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.03.13, 18:52   #9
YILkI
Üye

YILkI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 158
Aldığı Teşekkür: 190
Rep Derecesi : YILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerdeYILkI Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Silivri'de çekilen acılar ve ergenekon

Kuzenim Kıvanç,Balyozdan 18 yıla mahkum edildi.Mahkum edilmeden önce 2 yıldan biraz fazla hapisten çıkacak kararı bekledi..yani yattığı sürenin üzerine 18 sene daha.
Kıvanç göz altına alındığında oğlu 5 kızı ise daha anne kanında 6 aylıktı.....

Söz konusu delil olan. Yazdığı idda edilen.Belgeleri hazırlamış olmasına imkan yok zira o tarihlerde Kurmay bile değildi.
.....
diğer:

Sevgili Doğu Perinçek,
Internet üzerinden adı sıcak günden olan ve o tarihle 6.milyona yeni 18 lıkler oy kullanacakları için onlara siyaset gündemini anlatabilmek adına kurduğum bir internet gazetemiz vardı.Bugün Zekeria hoca, fatih altaylı,hakan ve bir çok önem teşkil eden diye herhangi bir noktada birşeyleri ile doldurabileceğin kişiler.
Zekeria hoca vuruldu silahlı saldırıya uğradı misal....
Fatih altaylı GS de yönetici idi..Şimdi Şampiyonlar Liginde oynuyor Takımı mesela..Konu dağıldı ..Perinçek di konu...

Benki ..yeri geldiğinde az ukalalık etmem siyaseten..
Ancak konu Ülke gündemi oldumu ..tek yürek çarpmakta yorgun olan şu kalbim.

....
Seneler önce ..daha ne balyoz ne ergenekon..
Dalga dendiğinde eşliğinde deniz i düşlediğin bir dönem...

Ermeniler ..Türkiyeye SOYKIRIM davası açmış..ve tazminata mahkum etmek isterler.
Bir dönem Yahudilerin Almanya Cumhuriyetine yaptıkları gibi...

Dış işleri bakanlığı uyuyor ses yok..Başbakanlık uyuyor..Ateşeliklerimizden ses yok derken...
Rusya nın devlet Arşivleri daire başkanlığından Ermeni ve ermeni soykırımı ile ilgili olarak zamane tarih bilimcileri ve sosyologlarının ele aldığı ermeni soykırımı ile ilgili olarak gizlenmeye çalışılan gerçekler başlıklı onlarca yazılı dosya...
Ve bu yazılı dosyalar Türkiye adına tek müdafayi gerçekleştiren Doğu Perinçek tarafından mahkeme salonunun ana lisanında yani almanca olarak gerçekleştiriliyor.Ve mahkeme sonunda YÜKSEK ŞURANIN verdiği karar Ermeni soykırımının belgelendirilememesi sebebi ile dava iptalıne gidilmiştir.

Takip ediyorum tabii basından. Yabancı Televizyon kanallarından ve bir Türk Yargıtay Başkanın ve Anayasa Komisyonu Başkanının 'oğluna da ancak bu yakışırdı...Sadık Amca ...keşke yaşasayınız ve görseydiniz..Dedim...
Birden fark ettim Perinçek ailesi aile dostlarımız..ancak ben onu hiç siyasi kimliği ile dikkate bile almamışım..
Bırakın onu...Gazetem için Röp.isteğimi kırmayarak beni buyur ettiğinde..Şaşkınlık içerisinde kaldım..
!!!AdAm AKSAK!!! hiyyyy...dondum buna bile dikkat etmemişim.

Karşıdan geliyor.Istıklalın eski belki 4-5 metre tavan yükseklikliği ile büyülendiğim mimari...
Ve karşımdan aksıyarak gelen gördüğüm en samimi gülümseyiş..".Hoşgeldin Arkadaşım.." elimi uzatıyorum iki eli ile sıkıca avuçlarcasına sıkıyor elimi...
Göze bakarım ben ademoğlunda..bazen bayanım diyen korkan olur..Ancak gözlerim o an sana söylemek istediğimi doğruca aktarırbu bazen saygı dır bazen küfür..Ama gözlerim oynamaz..Oynak olmayan gözü arar..Buldumu derinine bakar göz bebeğine büyüyor mu diye...
Bu kadar güzel bir mavi...
Mavi erdemle..naiflikle,sevgiyle..bilgiyle birleşmiş ve gururlu...

Her neyse konumuz nerden nereye geldi ama bunlarıda sohbet havasında yazmak isterim..

Daha kimler kimler..Turgut Özal...mesela..4 sene çalıştım onunla...
imren aykut
meral akşener
GÜL ATIĞI (kaçan şişli belediye başkanı)
a birde Mavi boncuk yiğit FAtma geçti belediyeden..
bunlarıda zaman içinde ele almak isterim.

hatta şu an yazdığımıda aynen yayınlamak düşüncesindeğim..
Siz ne dersiniz?

Sağlıcakla...
Esen kalınız,
yILkI