Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 01:17   #4
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İlker Başbuğ'dan İkinci Mektup

Alıntı:
AKIL TUTULMASI
İlker paşa akıl tutulmasından bahsediyor.

Ben zamanında kendi akılları tutulmasaydı bugün demir parmaklıklar arkasından topluma mesaj vermek sorunda kalmayağını hatırlatayım paşa hazretlerine...

Senin komutanlarını aldılar birer birer. Senin başkomutanı olduğun ordunun kozmik odalarına girdiler senin müsaadenle...

Hep deriz biz: ''Suma sustukça sıra sana gelecek!'' diye.. Sen sadece konuşuyormuş gibi yaptın ve komutanlarına sahip çıkmadın. Ve sıra sana da geldi...

Sana ve tüm Ergenekon/Balyoz sanıklarına yapılan hukuksuzlukları protesto ediyorum ama...

''Acıyorsam sana, anam avradım olsun''!

Hak ettiğini yaşıyorsun ama bu ülke sen ve senin gibi komutanlarını aslanların önüne atanlar yüzünden bugün bu hale geldi.