Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 01:49   #10
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39603
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İlker Başbuğ'dan İkinci Mektup

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Gündemi takip ettiğini biliyorum, yazılarından bu çok rahat anlaşılıyor zaten..

Ne zaman AKP kapatılmaktan kıl payı kurtuldu, işte o zaman düğmeye basıldı..

Bu duruma gelineceğini kim hesap edebilirdi ki?

Sokaktaki vatandaş edemez de, ama Genelkurmay başkanları etmeliydi.

Övünmek gibi olmasın ama mesela ben biliyordum böyle olacağını... 1990' lı yılların ortalarından sonra ABD ve NATO şemsiyesi altında görünen ama fiilen o şemsiye altında olmayan orduyu BOP' a göre şekillendirme amaçları zaten vardı. Yani bölgede ABD jandarmalığı yapacak bir ordu istiyorlardı. Bunu sen de düşünüyordun aslında. Öyle değil mi Real? Ama başAlarabileceklerini sanmıyordu toplumun çoğunluğu.

Bazıları belki de ''kızlarının namusu!'' için vatan ''sattılar''?! Mesela kendisine AKP' nin Meclis' ten Üstün Hizmet Madalyası verip ve bir de altına milyonluk zırhlı Audi çektikleri paşa... Bazı gazetelerin minnacık 7. manşetlerinde(!) geçti, o paşanın kızının sevgilisiyle sevişirken videoya kaydedildiği... Toplumun yüzde 99' u bu ayarıntıyı oumamıştır bile medyada...

İlker Paşa, Genelkurmay Başkanı iken Erdoğan ile bir meşhur görüşmesi vardı kolunun altında dosyalarla gittiği... Tayip' de o görüşmeye dosyalarla gelmişti... Dosyaları masaya yatırdılar... İlker Paşa onsan sonra yelkenleri suya indiriverdi zaten...