Konu: Sürek Avı
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 04:41   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11418
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Sürek Avı

SÜREK AVI

"Türkiye'de, bir insan sürek avı" vardı ve 2003 yılından itibaren başlatılmıştı, katagörize edilmiş haliyle TSK mensupları avlanmada öncelikli idi, Basın mensupları, Hukuk adamları ve Bilim adamlarının içinde olduğu yurtsever ve ulusalcılar Atatürk milliyetçisi ve devrimcileri sürek avının bir bölümünde avlanmış Hasdal, Metris ve Silivri'de tutsaklar.

Biraz tavsamış olsa da devamı her gün başka şekilde tezahür ediyor.. Her gün gündemde başka bir şey, görülen güya davalarda dün poyrazköy, evvel gün sarı kız, daha evvel gün Balyoz ki, olmayan suçlara, olmayan suçu işleyen güya suçlulara cezalar kesildi.

Daha evvel gün Ergenekon vardı. Sürek insan avı bu takma isimler ile güya görülen davalara yeni yeni dosyalar eklendi hukuk davaları olmadığı zaten biliniyordu, hukuk katli yapılarak siyasi engizisyon Savcı'sı mütalaa dedikleri safsatayı okudu ve sürek avına dahil edilen tüm yurtseverlere talep edilen cezalar aydın yurtseverler tarafından biliniyor.

Hiç bir şey sonsuz değildir. Bu sürek avı bir gün nasıl olsa sona erecek, ava çıkanların kendilerinin av olma zamanı geldiğinde ak koyun kara koyun belli olacak, temennimiz budur. Tüm Dünya'da otoriter ve dikta rejimleri hep çöktü çökmeye de devam edecek. AKP ve Başbakanı ve idarecileride mutlaka çökecekler, halk şimdiden sokaklara döküldü AKP çökecek yıkılacak nidaları şehir meydanları ve sokaklarında çınlıyor, varsın yandaş medya bunları haber yapmasın önemli değil nasıl olsa gün yüzüne çıkacağı günler yakındır. Günü geldiğinde herkes yaptığının bedelini mutlaka ödeyecektir.

Çakma ve çıkma davalar ve yandan çarklı iddialar ve mütalaa lar ile yurtsever insanları zindanlarda tutanlar, tutulmaları için emir verenler ve yandaş hukukun güya hukuk adamları, ABD planlarına alet olanlar herhalde bunun ceremesini günü geldiğinde çekeceklerdir. Yukarıda vurgu yaptığımız sürek avının düzenleyicileri ve uygulayıcılarının bir çoğu dindar olmayan ama dindar görünüp dinci geçinenlerdir! Fethullah Gülen ve benzerleri gibi!

ABD'nin hazırlayıp hayata geçirmeye çalıştığı Ilımlı İslam adına Türkiye'de kemalizm ve Atatürk ilkelerini ve bu ilkelerin bekçisi ve koruyucusu olan başta TSK ve diğer kurumları ber taraf etmeye çalışan ABD, ve onun işbirlikçisi ve uşağı olan güya dindarlardır.

"Ilımlı İslam" bir bakıyoruz One Munıt çıkışları, ardından İsrail'e efelenmeler, ardından Muammer Kaddafi , ardından Mısır ve şimdi Suriye! Bunlar emperyalistlerin oyunu! Özellikle Türkiye dahil dünya kamuoyu bunlarla meşgul edilirken çok daha farklı planların işleyişi gizli gündem ile yaşamın içine sokuluyor. Bunlar Türkiye üzerine oynanan oyunların sadece bir parçasıdır.


Graham Fuller adındaki Amerikalıyı Türkiye'de ve hatta dünyada entellektüel kesimden tanımayan, Türkiye yurtseverleri içinde ismini duymayan hemen hemen yok gibidir. Bu kişi Amerikan RAND Düşünce Kuruluşu'nun daimi politik danışmanı, aynı zamanda ABD merkezi haber alma teşkilatının (CIA) eski Başkan Yardımcısı, "ABD derin devlet" görevlisidir! İlk defa "Ilımlı İslam" modelini, işte bu Amerikalı ve O'nun politik danışmanlığını yaptığı RAND düşünce kuruluşu ortaya koydu. RAND, genellikle CIA ajanlarının içinde yer aldığı, strateji, plan ve düşünce üretiminde Amerikan Hükümeti'nin yararlandığı kuruluşdur. ABD, sadece bu düşünce kuruluşundan yararlanmaz emperyal düşüncelerine ve amaçlarına ve çıkarlarına hizmet için bir çok düşünce kuruluşlarından ve kişilerden yararlanır. İşine yarayanlar üzerinde planlar hazırlar uygulamaya koymak üzerede değişecek siyasi, askeri, ekonomik, koşulların oluşması halinde A+B+C vb fasıllar ile hayata geçmesini sağlamaya çalışır..

Ilımlı İslam denilen uygulamada aktörler olarak, Türkiye'de; Abdullah Gül, Fethullah Gülen ve Recep Tayyip gibilerin seçilmesi bundandır. Fethullah Gülen şu anda ABD Pensilvanyasında 18 dönümlük bir arazi içindeki bir şato'da yaşamaktadır ve korunmaktadır acaba neden? Dinler arası dialoğda, bu oyunların tezahüründe önemli bir fiğürdürlerde ondan. ABD derin devleti siyonist Yahudi'ler elindedir. Dünya' nın ekonomik açıdan kontrol edilebilmesi ABD'ye dolasıyla siyonist çıkarcı Yahudi'lere tabi kılınması için yeri geldiğinde yerel dinleri, dinlerin tarikatlarını ve liderlerini kullanıyor. ABD istihbarat teşkilatı tarafından desteklenen bazı tarikat ve cemaat liderlerinin, din ve tarikat üzerinden insanları kullanarak, bu şekilde ajan provakatörler eliyle devletlerine sızıp ele geçirmeleri ve Amerika'nın çıkarlarına hizmet etmelerinin sağlanması, bir Amerikan stratejisidir. Örneğin: Orta doğuda müslüman kardeşler, Türkiye'de Fethullah Gülen vb. Başka tarikatlar hareketi ve Fetullah Gülen, Asya kıtasında "MOON" tarikatı olarak bilinen hareket ve üyeleri, Çinde ise "FALUNG GONG" denilen hareket ve liderleri kullanılmaktadır.

Orta doğu Afrika ülkelerinden Mısır, Fas, Cezayir, Sudan Nijerya gibi Müslüman olan ülkeler! Planların hayata geçmesi için bu ülkeler içindeki ajan provokatörler tarafından milyonlarca dolar dağıtılmaktadır. Ayrıca yazdığımız bu hususlar çok bilinmeyen hususlarda değildir. Dünya ve bölgemizde yaşanan yaşanmış olayların sadece örneklenenleridir.

Dünya biliyor..Amaç Türkiye'de dahil Petrol, Doğal Gaz açısından zengin, askeri sıtratejik coğrafi öneme sahip olan ülkelerin tam kontrolüdür.
Böl, parçala, ufala, küçült ve yut veya yönet, en büyük stratejileri budur.

Şimdi bölünenler artık idare edilmesi ve hakimiyet alanının kolay olması bakımından Şehir devletçikleri modadır. Türkiye coğrafi 7 bölgeye değil 36 siyasi etnik bölgeye ayrılarak küçük şehir devletçikleri hedeflenmektedir. Yukardaki amaca uygun olarak 1986 yılında planlanmış olan ve siyaseten işlerinin bitirilerek ABD'ye tam tabi kılınmaya çalışılacak devletler belirlenmiş onlara topluca isimler verilmiştir. A katgörisinde olanlar; Afganistan, Irak, Suriye, Libya, İran, Kuzey Kore. B katagörisinde olanlar Çin, Hindistan, Pakistan, Endenozya, Mısır, Kuzey Kore, ve Türkiye'dir. A Katagörisi içinde olan Afganistan, Irak fiilen askeri müdahale ile, Mısır Müslüman kardeşler eliyle, Libya Nato eliyle, Suriye Ajan provakötörlerin desteği müslüman kardeşler örgütünün kullanılması ile işleri bitirilmek üzeredir. Sırada İran ve Kuzey Kore vardır. Bunların işinin bitmesinin ardından B katagörisinde olan ve ilk işi bitirilecek ülkelerin başında gelen Türkiye vardır. Türkiye'de ise bu işlere yardım edecek işbirlikçi AKP hükümeti hazır ve nazırdır. BOP eş başkanı olarak siyasi ve mali ikballeri ABD tarafından şimdilik teminat altına alınmış ve fakat teminat ne kadar sürer, sonları, işlerini bitirdikleri ülke liderlerinden hangisi ile aynı olur, biz sadece bizdeki işbirlikçilere "sonunuz Mübarek ola" diyoruz.. İş bitince göreceğiz.

AKP dincidir sarık, cüppe, tespih, külah, Türban gibi ritüeller saf ve mütedeyyinleri kandırmaya yetmektedir. Şimdilik!

Kahırlandığım ve benim gibi kahır içinde olanların en büyük üzüntüsü, Cumhuriyet kurucularının torunları olanların yıkılmakta olan, yıkılmaya çalışılan Cumhuriyeti korumadıkları, bunun için gösterilmesi gereken çabayı gösterememiş olmalarıdır.

21/03//2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.