Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 11:27   #11
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: İnternetten Alışveriş

Ara ara alışveriş yapıyordum ben de. En son üç-dört sene önce bir halt edene kadar...

İnternetten gözlük alınır mı? Hayır cidden soruyorum alınır mı? Alınmaz. Gözünle görür, denersin edersin öyle alırsın değil mi? Evet. Peki tüm bu bilgilere rağmen ısrarla almaya çalışan inatçı ve nâlet kimseye ne ad verilir?

c) Şahinoğlu

Doğru.

Ülen argadaş (Erman Toroğlu ekolünü benimsedim bu sabah), sen zaten bahtsız bedevinin tekisin; gelmiş geçmiş en sıcak günde Alanya'ya gidersin, fırtına çıkar. Neyine güvendin de alışveriş yapmaya kalkıyorsun? Hemi de gözlük... Vay anam vay...

Bir şekilde gözüme ilişti ve şeytan dürttü işte. Hani sopayla dövsen ve "bunu illa alacaksın" desen almam; öyle de inatçıyımdır. Kararımı verdim. Benim olmalıydı o. Neyse. Sipariş sürecidir, şeydir derken kargoya verildi bu. Babasından "ışıklı spor ayakkabı" bekleyen bebe gibi, bilgisayarın başından ayrılamadım yemin ediyorum: "Hah verilmiş kargoya. Aaa! Nereye gidiyon ya? Dön sola, sola dön. Oh, Ankara'ya ulaşmış şu an. Ahan da geliyor." filan bir gerzekçe heyecan yapmalar... Ki hiç de heyecanlı bir tip değilimdir. Nasıl bir gaza geldiysem artık. Nihayetinde kargocu kapıyı çaldı. Hemen kapıyı açınca adam irkildi. Kapının arkasında bekliyordum zira.

Ve beklenen an geldi: Kutuyu hâşince parçaladım ve gözlüğün kapağını kaldırdım. Tatatataaaaam.... O da nesi? Ama bu görseldeki şey değil! Adamlar bana bildiğin "Doktor Bilal" gözlüğü yollamış, aynalı filan 1,5 metre böyle ekmek çarpsın. Ben o gözlüğü Ankara'nın Dikmen'inde takacak olsam, adamlar döverken güler bir yandan yemin ediyorum. Öyle de bir şey. Ben o aynaya baktım, o ayna bana baktı. Yüzümün şeklini gördüm. Yüzüm bana bariz bir şekilde, "Allah senin boyunu posunu devirsin Şahinoğlu. Kafana şeyapim" diyordu. Kendime söz vermiştim; bir daha internetten alışveriş yapmayacaktım. Fırlattım attım bir köşeye gözlüğü, yaşlı gözlerimi ufka doğru çevirirken...
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.