Konu: Nevruz
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 15:54   #6
Anjelik
☆ hayy-ı meyyit ☆

Anjelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 20
Ettiği Teşekkür: 3403
Aldığı Teşekkür: 2831
Rep Derecesi : Anjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerdeAnjelik Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Nevruz

Nevruz'u kabile toplumlarının kendine mal etmesine hayret ediyorum. Soyları bile beli olmayan insanların bir bayrak altında ki memnuniyetsizliklerini bu bayrama sığdırmalarına cidden anlam veremiyorum.

Geneli yezidi, geneli Pakistanlı, Hindistanlı bir çoğu Ermeni biliyorlar ve inkar ediyorlar. Doğunun dramı pekala, dramsa o halde ıslah etme çalışmaları yapılsın! Mümkün değil, bir takım aşiret gençleri şimdiden mantıksız şiir ve gelişi güzel notları yazar ve şair sıfatıyla facebook sayfalarında isim yapmaya çalışıyorlar.

2010 yılında kardeşim ayağını incitti, acile gittik, devlet hastanesine. O günde Nevruz bayramıymış farkıda değiliz, gösteriler sırasında yaralananları görünce ağzım açık kaldı! sanki savaştan gelmişler, hiç abartısız bir adamın dizinden kanlar akıyor, bir yaslı adamın kafasından duvara kan fışkıyordu! Hayret ettim ve bu insanlar ölmediler yani o'an için hayattalardı

Nevruz bu heceliyorum NEV-RUZ! NEWROZ DEĞİL ..