Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 16:41   #38
ŞimâL
ڪے aşk-ı derun ڪے

ŞimâL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 827
Aldığı Teşekkür: 944
Rep Derecesi : ŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerdeŞimâL Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merhabalar (ŞimâL)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster
unutmam hatta buraya yazıyım

PERDEMDE ŞİMAL

Geliyor gelmiyor, gidiyor gitmiyor perdemde bir gölge adın... Sayıklarım bir nutuk gibi düşümde seni, damarlarımda ağrı anlatması güç. İptila oldu sancılar bana ben derbeder serseriliğimde...

Anımsayamadım dinlediğim müziğin notasını sensizken. Perdemde bir gölgesin elimi tutan. İniltiler duyarım bodrum kattaki çocuğun karnından. Yarım kaldı kesik kesik yüklemlerim...

Geride kaldı bir kadın annesiz, düşsüz, umutsuz, yalnız. Tren garında bir sevgili bekleyiş ölümünde... Geceleri içmişim ayrılığın şarabını.

Buram buram kokun yastığımdaki düşümde. Sevişiyor ay ışığıyla çıplak tenin gölgesi perdemde.

Duvarlar konuşuyor bizi sessizce.
Kilitlendi ağzı kapıların görmüyor artık içerdeki can çekişenleri. Dönüp duruyor yerinde soluksuz Şimal... Geçmişimi yıkıyorum hüsranla sana acım kaldı benden.

Bir noktadır fasılda eğlendiğim doyumsuz gecede. Bir virgüldür seni tanımlamaya çalıştığım sürelerde. Geliyorum Tanrım yalnızın yalnızındayım şimdi.

Gidiyorum ey yabancı gidiyorum küfürler sundum çocuğuma, dostuma... Şimal beni esir et Şimal beni al benden. Konuştum, o eşsiz saniyelerde ne güzel sevişmiştik bize bize.

Gözlerim kan kandan bakıyor gökteki gülümseyen aya!!! Kim aldı senleri haykırdığım yıldızların dansında? Deliyor gökdelen o nasıl yağmurdur siyahtan inciler boşalır kaldırımlara...
Bir bir dağıldılar canımdan elvedadayken gölgem... Bir rüzgar gülüşüdür gamzesinde adı ahh adı sayıklıyorum her suskunlukta...
Nedir ne değildir Şimal beni esir ediyor şiirin dizesinde

genelde şiir yazarım ama konulara da yorumlar yaparım
Gerçekten çok güzel tebrikler.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CeMKaN Mesajı göster
ŞimâL hosgeldiniz
Hoşbuldum, teşekkürler CeMKaN