Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.03.13, 22:37   #11
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Monotonluktan Nasıl Kurtulabilirim?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Bunu şehirde yaşayan çok kişi hissediyor. Spor diyecektim. Ama sonraki yazdıklarından sonra vazgeçtim

Şehir hayatını keyifli hale getiren en büyük şey, arkadaşlarla birlikte yapılabilecekler için çeşitli olanakların bulunması.

Kültür- sanat etkinlikleri iyi bir seçim. Tabii seviyorsanız. Sinema ya da tiyatroya, gitmek harika oluyor. Ya da bir sergi açılışına. Sonrasında bir yerlerde oturup, gözlemlerinizi ya da sizi etkilediği yönleri konuşmak da müthiş bir alışveriş.

Ben yakın zamanda bir arkadaşımla, ünlü bir otelin İtalyan aşçısının yemek kursuna katılacağım. Galiba makarna sosları üzerinde çalışacağız. Gerçi arkadaşım, şarap tatma olayına daha sıcak bakıyor ama, yemek işi de ilgisini çekti. Çok eğleneceğimiz kesin

Çok sıkıldığımda, çok katlı bir kitapçıya gitm
ek de benim için harika bir alternatif doğrusu. Kitap illaki alınır, üstüne bir de müzik cd. si eklenir.Bir kere sadece kitap alıp çıksam, dişimi kıracağım. Bu kadar yeter. Bütün hayatımı mı anlatacağım
Monotonluğun bir sorumlusu da benim galiba.
Önerilerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.