Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.03.13, 11:32   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Güney Kıbrıs Yardım Paketini Red Ediyor

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Çarşamba günü Rusyaya giden Güney Kibris Parlamenterleri, Rusyadan Red Cevabini aldı!.

Aslında Rusya yardım etmeye hazırdı ve Güney Kıbrıs yönetiminden çok enteresan talepleri olmuştu eğer Güney Kıbrıs'ta Rusya için askeri üsler kurmaya yaracak liman ve tesislerin açılmasına izin verilirse bunun karşılığında parasal yardım yapılacağı parlamenterlere ifade edildi.

Zaten şu anda Güney Kıbrıs bankalarında bulunan paraların büyük bölümü Rus Oligark'larına ait olan kara paralardır. Bu paralardan % 20 kesenek öngörüldüğünde, Oligarklar paralarını çekerek, Kuzey Kıbrıs bankalarına yatırmayı hedeflemişler ancak, Kuzey Kıbrıs Maliye Bakanı valiz ile getirilecek paraları kara para sayar ve el koyarım, ancak bankadan bankaya resmi transfer olursa buna sıcak bakar gereğini yaparım demesi ile Oligark'lar kara paralarını nerede nasıl aklayacaklarını düşünmeye başlamışlardır.

sn. Çetin düşlü iyi olmanız temennisiyle sevgilerimi sunarım.

s