Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.03.13, 20:42   #25
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Monotonluktan Nasıl Kurtulabilirim?

Bir iş yaparken diğer sorumluluğum aklıma geliyor ve odaklanamıyordum.
Bu gün ne yaparsam yapayım odaklandım, iyi geldi.
Yemek yaptım, evimi temizledim, veronica mars'ın son 4-5 bölmünü izlememiştim onu tamamladım 2014'te finali bir filmle yapacaklar iple çekiyorum vaktim olsa clint eastwood'un sister's sara filmine de bakacaktım ama vaktimin 1 saatini malesef merak ettiğim bir sempozyumdaki konuşmacıları dinleyerek geçirdim malesef diyorum çünkü o kadar sıkıcı çıktı ki zamanımı boşa harcadığımı anladım, yürüyüşe çıktım, arkadaşlarımla arama mesafe koydum çünkü bunu yapmasaydım sabrım taştığından dolayı problem yaratabilirdim. O ayrı bir olay, anlatmak istemiyorum.
Kitap okumak istiyordum fakat daha acil bir işim olduğundan okumadım,hafta içi kendime yine zaman ayırıp monoton döngüyü kırmak istiyorum.
En sevdiğim şey tek başına sinema izlemek, her sahnesi hakkında düşünmek, not almak vs. iken uzun zamandır gitmediğimi farkettim. Hem fiyatlar hem de odaklanamamak sorundu, artık gerekirse boğazımdan keserim, kilo da vermiş olurum. :P
Bu konuyu açmamış olsaydım herhalde bu gün farklı geçerdi.
Cevap yazan herkese teşekkür ediyorum.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti.