Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.03.13, 22:22   #30
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Monotonluktan Nasıl Kurtulabilirim?

Dertten tasadan bıktınız mı? Monoton bir hayata mı sahipsiniz? "Bakkala gidiyorum" deyu evden çıkıp, bir daha dönmeyesiniz mi var? İşte size süper çözüm (%100 Facebook onaylı):

Bence topluca Esra Eröl ya da diğer sabah programlarına iltica edelim. Evet. Teyzemler bir eğleniyor, bir eğleniyor arkadaş; kafayı yiyeceğim. "Eğlen, kudur" modu açık geliyorlar programa. Acayip özeniyorum yemin ederim. Dert yok tasa yok; "akşam yemek mi yapılacak?", "ülke mi batmış?", "ay sonu kulaç kadar faturalar mı ödenecek?", "babanneyi şarjda mı unuttuk?" filan hiç önemli değil onlar için. Arada birbirlerine çemkiriyorlar, şarkı türkü çığırıyorlar, şakır şakır göbecik filan atıyorlar... Daha ne olsun? Al sana süper deşarj sahası.

Ben gece evin/arabanın/artık Allah ne verdiyse tapusunu, Sgk kaydımı, bir miktar kriterimi (olmazsa olmaz), bayramlıklarımı (hâki yeşili) ve 3 kutu jölemi alıp Esra Eröl'e geçiyorum buradan. İlk ben buldum, orası benim. Şeyapmayın. Hepimize yetecek kadar program var; itiş kakış olmasın diye söylüyorum. İyi akşamlar.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.