Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.03.13, 16:11   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Burası Türkiye

BAŞBAKANLIK DOĞRULADI
Bu arada Başbakanlık kaynakları da İsrail’in özrünü doğruladı.

Dikkat edin,hedeflerinde Kürdistan var…

DİKKAT EDİN, HEDEFLERİNDE
KÜRDİSTAN VAR…PKK’ya silah bıraktırma ile başlatılan barış süreci, Nevruz’da İmralı canisinin Diyarbakır’da okunan mektubu ile sürdürülüyor. Ancak, bakıyoruz herkes işin boyası ve cilası ile uğraşıyor. İşin aslına bakan, gelecekte ne gibi gelişmelerle karşı karşıya kalacağımızı hesap edenleri göremiyoruz. Çünkü barıştan, kardeşlikten, demokrasiden söz edenlerin hedefinde Öcalan’ın serbest bırakılması, Kürt Dünyasının lideri olması, Bağımsız bir Kürdistan’ın hayata geçirilmesi bulunuyor.


Yukarıdaki fotoğrafa çok dikkatlice bakınız, size çok şey ifade edecektir. Sayfalara sımayacak yazıların dile getiremeyeceği bu tablo, “Tek millet, tek bayrak, tek toprak” diyenlere ders olmalıdır. 18 Mart Çanakkale Zaferi kutlamalarında Çanakkale’de milletin bölünmez bütünlüğünden dem vuran Başbakan Erdoğan, Nevruz kutlamalarında meydanlarda tek bir Türk bayrağının olmaması ile şok geçirmiştir.


Öcalan’ın mektubunun Amerika’dan ve AB’den destek alması, bu emperyalist ülkelerin çizgilerine uygunluğunu da gösteriyor. Şunu hiçbir zaman unutmayın. Amerika ve AB, işlerine gelmeyen hiçbir şeye destek vermezler. Zaten yıllar önce bölgede Bağımsız Kürdistan’ın kurulması için çaba gösteren, PKK’yı bugünkü çizgiye getirenler bunlar değil mi? Bağımsız Kürdistan’ın haritalarını yıllar önce çizen ve bugün Erdoğan’ı kullanarak bu hedeflerine ulaşmaya çalışanlar hiç kuşkusuz, Türkiye’nin bölünmesi yönünde yapılacak her çalışmanın da içinde olacaklardır.


Bakınız, Murat Algel adlı bir kardeşimiz, bugün yaşanan tabloyu nasıl değerlendiriyor, kendisini dinleyelim:“ İşte o Ergenekon diye adlandırılan paşaların askerlerin toplanma sureci bu günler içindi. Sen ben halk sandık hariç neye kime karşı gelsin ama içeri tıkılan askerler bugünde “ihtilal yapabilir” korkusuyla önceden hazırlanmış oyunlarla askerlerimizi tepeden tırnağa içeri soktular ve böyle bir günde sahipsiz kaldık. Kimlere emanet ettik sahip çıksın diye bu muydu yani? Bizim Kürt kardeşlerimizle sorunumuz yoktu PKK terör örgütü ile vardı. Gittiler tüm PKK yi kurt halkına mal ettiler yapay bir düşmanlık çıkardılar. Ben Kürtlerle düşman olduğumuzu bu son on beş günde öğrendim hepsi yalan dolan. Barıştık mı yani simdi e bu kadar kolay mıydı? Neden 30 senedir vatan evlatlarımıza pusular kurulup şehit ediliyordu Bu muydu yani bitti mi hayır asil simdi başlıyor. Bu böyle basit birsey değil ne verdiler karşılığında daha kimse bilmiyor. PKK’nın yıllık geliri milyar dolar neye karşılık bu gelirler hiçe sayılıp bırakıldı bu resimden de anlaşılıyor adamlar forma bile yapmış hersey ortada”Haluk Şinasi Taran adlı okurumuzun görüşü de şöyle:


“ Ülkeyi emperyalist güçlerin oyuncağı yapanlar utansın. Kürdistan zaten gayrı resmi olarak kuruldu. Suriye’nin Güneyi PYD’nin elinde. Kuzey Irak Barzani’de. İkisini birleştirin, alın size Kürdistan. PKK’yı da çekin Türkiye’den alın size silahlı güç. Var olsun küresel devletler.”


Yağmur gibi tepki geliyor. Sizlerle paylaşmaya kalkarsak, sayfalara sığmayacak. Bugünkü yazımızı Belmondo Çakır’ın şu gönderisi ile sonlandıralım:


“ Türkiye’de yaşa, elektrik kaçak, su kaçak, vergi verme, uyuşturucu sat, kaçakçılık yap, mafya takıl, her şey beleş ve “Ben Kürdistan’da yaşıyorum” de. “

ALINTI
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.