Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.13, 12:30   #33
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bayram Değil Seyran Değil İsrail Neden Özür Diledi ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
ooo çok iddialı bir laf, öteki yüzde elli, kafası çalışmayan, göbeğini kaşıyan, bidon kafalılar değilmi?
Şeker kardeşim senden önce medyanın ağababaları bunları yazdı, neticesi görüldü. hakareti boş ver de, siz kendi siyasi hareketinizi sorgulayın, halkın karşısına inandırıcı projelerle çıksınlar ve buna milleti inandırsınlar,
Yoksa, ak parti karşısında çaresiz kalıp, halkı aşağılamak en uzuz olanı, yapmayın bunu
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Konumuz israilin özrü galiba, konu dışına çıkmayalım istersen,
Tartışmak istediğin konuyu aç, orada tartışalım
Farkina varmissan, kendin yeni bir tarafa cekiyorsun, sonrada kiviriyorsun!.

Gecen secimlerdeki Sahtekarlik üzerine daha hic baslamadim.

Buralardan secmen kiyatlarinla, Türkiyeye Ucak cikartip, secmenlere Kamerali cep telefonlarindan daha bahsetmedim.

[Bu konuda bahsetmemistim, halbuki baska konuda deginmistim]

Verebilecegin cevaba bende bayagi merak saldim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.