Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.03.13, 13:12   #37
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Bayram Değil Seyran Değil İsrail Neden Özür Diledi ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
İşte ''öteki yüzde elli'' den tipik örnekler. ''Artık azıcık kafanızı kullanın'' bile demeyeceğim. Sadece gülüyorum ha...
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bu videolara bakıpta ak partiden vazgeçecek bir tek insana rastlayamazsınız,
vatandaş gelişmelere bakıyor ona göre karar veriyor, siyaset zemini gayet esnektir ve çözüm üretme sanatıdır, dediğim dedikle ülke yönetilemez, benim düşüncen budur
İşte bu cevabın Aristo'nun ne kadar haklı oldugunu hatta az bile yazdığını gösterir.

Sen kaypak,yalancı,uzaktan kumandayla yönetilen birine gözü kapalı destek olmaya devam et elbet yeri ve zamanı gelince tek tek hesabını vereceksiniz.
Öyle sahte oylarla %50 oy aldım meclis cogunluğu bende nasılsa diyerek at kosturamazsanız hele ki vatan hainliği asla yapamazsınız.
Sayın ! (ben değil kendi başbakanın söylüyor) öcalan Tayyip Erdoğana müzareke adı altında eteği giydirmiştir.Sen ve senin gibilerde buna çanak tutuyorsunuz kına yakın artık...