Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.03.13, 02:53   #50
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39584
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Bayram Değil Seyran Değil İsrail Neden Özür Diledi ?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
ooo çok iddialı bir laf, öteki yüzde elli, kafası çalışmayan, göbeğini kaşıyan, bidon kafalılar değilmi?
Şeker kardeşim senden önce medyanın ağababaları bunları yazdı, neticesi görüldü. hakareti boş ver de, siz kendi siyasi hareketinizi sorgulayın, halkın karşısına inandırıcı projelerle çıksınlar ve buna milleti inandırsınlar,
Yoksa, ak parti karşısında çaresiz kalıp, halkı aşağılamak en uzuz olanı, yapmayın bunu
Bak bir de bana verdiğin bu cevabı kaçırmışım, şimdi gördüm.

Evet, ''kafası çalışmayan'' demeyim, çünkü kafaları çıkarlarına iyi çalışır onların. Cahil demek her zaman hakaret değildir... Cehalet diye bir şey vardır. Ama kendini en uyanık sananlar da onlardır, maalesef! ''Köylü kurnazları''dır aslında onlar...

Bak bir kaç sene öncesine kadar seçim anketlerinde anketörlerin eğitim durumlarını da belirtirlerdi. Yani eğitim durumuna göre kimler hangi partiye oy veriyor, bunu yazardı gazeteler... En eğitimsizlerin de AKP ve BDP' ye oy verdikleri defalarca tescillendi zaten. O yüzden kakıp benim ''hakaret ettiğimi'' yazarak köylü kurnazlığını yapma burda...

Yarın göreceksiniz, sizin yüzde ellinin cemaat ve tarikat liderleri bu ülkenin papazları, o siyasi liderleriniz de Hıristiyan Demokrat partilerin liderleri olacaklar...