Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.03.13, 12:38   #53
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6733
Mesajlar: 26,631
Ettiği Teşekkür: 102512
Aldığı Teşekkür: 146301
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(25 Mart - 31 Mart)

Burcunuzda seyrine başlayan Güneş ve yine burcunuzda ilerleyen yönetici gezegeniniz Mars’ın enerjisi sizi her anlamda güçlü kılıyor. İş ve özel yaşamınızda isteklerinizin bilincindesiniz ve bu sürecin sonunda rotanızı seçimleriniz doğrultusunda belirleyeceksiniz. Sezgileriniz son derece yoğun ve yol göstericidir. Girişimci davrandığınız sürece maddi anlamda kazancınızda hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. 27 Martta karşıt burcunuz Terazi de gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir. Öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar sizlerde yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz dikkatli davranın.

Gökyüzü duygusal zekanızın gücü ile yaratıcı yönlerinizi keşfedeceğiniz güçlü ve kendinden emin tavırlarınızla zorlukların üstesinden geleceğiniz bir haftayı müjdeliyor sizlere. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi kıskanç insanların saldırılarına maruz kalmanıza sebep olabilir. Kimseyle ikili tartışma içine girmeyin bırakın saldırsınlar kim dost kim düşman ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun yaşanacağı paylaşımlarınızın çok daha sıcak ve samimi olacağı zamanlardasınız keyfini çıkarın ve gereksiz kıskançlıklarla ilişkinizi hırpalayacak davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.

Güneşin Koç burcundaki seyrine başlaması ile birlikte özgüveniniz de güçleniyor. Beklentilerinizin yükseldiği belirsizliklerin üzerine kararlılıkla gideceğiniz günlerdesiniz. Önemli görüşmeleri ve bağlantıları hafta boyunca gerçekleştirebilirsiniz. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile devam eden beraberliğinizde ciddi sorunlar yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Duygusal geçişleriniz bir hayli kuvvetli olacağından kendinizle baş başa kalmak ve ruhunuzu dinlendirmek yanlış kararlar ve yanılgıların önüne geçecektir.


Koç burcunda ilerleyen Güneş’in yansıması ile kendinizi sevmeye ve değer vermeye başlıyor, Sizi yoran üzen rahatsız eden başta alışkanlıklarınız olmak üzere pek çok şeyi bilinçli bir şekilde yaşamınızdan uzaklaştırarak belki de yaşamınızın kişisel devrimini gerçekleştiriyorsunuz. Yenilenmenin getirdiği huzur hafta boyunca yaşantınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay sizleri gergin bir ruh haline büründürebilir. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ayrılıklar söz konusu olabilir. Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız. Tam huzuru yakalamışken kimsenin sizi zayıf yönlerinizden yakalarak hatalı davranışlar içine sokmasına izin vermeyin….
Koç burcunda ilerleyen Güneş’in yansıması ile kendinizi sevmeye ve değer vermeye başlıyor, Sizi yoran üzen rahatsız eden başta alışkanlıklarınız olmak üzere pek çok şeyi bilinçli bir şekilde yaşamınızdan uzaklaştırarak belki de yaşamınızın kişisel devrimini gerçekleştiriyorsunuz. Yenilenmenin getirdiği huzur hafta boyunca yaşantınıza olumlu bir şekilde yansıyacak. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay sizleri gergin bir ruh haline büründürebilir. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ayrılıklar söz konusu olabilir. Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız. Tam huzuru yakalamışken kimsenin sizi zayıf yönlerinizden yakalarak hatalı davranışlar içine sokmasına izin vermeyin….Gökyüzü haftanın ilk günlerinde finansal olarak sorumlu olduğunuz insanlarla yaşanacak problemlere işaret etmekte. Özellikle ortaklıkları olan Başak’lar dikkatli olun fevri davranışlar yanılgılarıda beraberinde getirebilir. Başkalarından kaynaklanan hataların üzerinize kalmasını istemiyorsanız sakin kalıp akılcı davranışlar içinde olmalısınız. 27 Martta gerçekleşecek Terazi burcunda ki Dolunay gerginliklere tartışmalara yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Tartışmaların sonucunda maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olun. İç dünyanıza yönelin ve öfkenizi sakinlikle yenin.


Karşıt burcunuz Koç burcunda seyrine başlayan Güneş sizi iç dünyanıza yönelterek yapıcı öz eleştirilerde bulunmanızı sağlayacak. Son 1 yıldır yaşadıklarınızı gözden geçirecek kararlar alacak ve yaşamınızda aksi giden pek çok şeyi ya sonlandıracak ya da iyileştirerek yaşam kalitenizi daha iyi hale getirmenize vesile olacak. 27 Martta Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi sizlere iyi gelecek ve zayıf düşmüş enerjinizi yükseltecek. Bugünlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili neler yapabileceğinizi düşünmeli kararlar alıp güçlü bir irade ile uygulamaya geçmelisiniz. Bekar Teraziler duygusal yakınlaşmalar aşka dönüşebilir….


Koç burcunda ilerleyen Güneş size yaşamın pek çok alanında aydınlık getiriyor. Belirsizlikler netleşirken yeni fırsatlar yeni şanslar söz konusu. Özellikle iş hayatınızda arkadaşlarınız aracılığı ile önemli fırsatlar yakalayabilir kısa sure içinde isteklerinizi gerçekleştirebilecek imkanlara kavuşabilirsiniz. 27 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile birlikte kararlar alabilir resti çekerek huzursuzluğunuza sebep olan her şeyi bir kalem de silebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler ise birlikte olduğunuz insanın duygularından bir türlü emin olamaması ve ilişkinin adını koymaktan ısrarla kaçınması karşısında net bir şekilde devam ya da tamam demesini isteyebilirsiniz.


Koç burcunda ilerleyen Güneş’in sizlere yansıması olumlu yönde olacak. Huzursuluklarınızdan finansal problemlerinizden uzaklaşacak imkanlarla karşılaşacaksınız. Bu haftanın sizler için şifresi: Kendinizi keşfetmek ve yeniliklerin peşinden gitmek olmalı. Tereddütlerinizi ardınızda bırakın ve cesaretle isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. 27 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile; Kendinizi doğru ifade edebilmenin avantajlarını yaşayarak eş ya da sevgilinizin haklılığınızı anlaması ile sulh ilan edecek ve birbirinizde daha once keşfetmediğiniz farklı olumlu yönlerinizi keşfederek ilişkinizi çok daha romantik ve renkli bir hale getireceksiniz. Bekar Yay’lar çalışma arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak duygu dolu bir beraberliğe yol alabilirsiniz….


Koç burcunda ilerlemeye başlayan Güneş, Sizlere iş hayatınızda daha once farkına varamadığınız konuları fark ettirecek ve elinizdekileri mesleki anlamda başarı ile hayata geçirip finansal anlamda rahatlamalarla gideceğiniz yolu daha net görebileceksiniz. Olabildiğince hızlı hareket etmeli ve sizi seven eş ya da sevgilinizin işinizle ilgili uyarı ve önerilerini dikkate alarak hareket etmelisiniz. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken konu ise, Ailenin erkeklerini ilgilendiren her konuda fikri yürütmemek olmalı. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Trafikte dikkatli olun bir anlık dalgınlık kazalara sebep olabilir. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle keyifli paylaşımlarda bulunacak ve ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bekar Oğlaklar sizlerde yeni insanlarla tanışabilir ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Gökyüzü bu hafta iş ve özel yaşamınızda yaşanacak köklü değişiklikler olabileceğine işaret etmeke. Yakın çevrenizde yaşanan gelişmeler huzur ve dinamik bir ortamın oluşmasını sağlayacak ve siz kendinizi yaptığınız işte ön plana çıkarabileceksiniz. Biraz cesaret tevazu ile birleşince karşınızda hiç bir şey duramaz. 27 Temmuzda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile özel yaşamınızda ki olumsuz enerjiler çıkıp gidiyor yaşamınızdan aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yeni bir ilişkiye adım atarak hayatınızın rotasını farklı bir yöne çevirebilir sizi anlayan tamamlayan özel bir insanla yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz.


Enerjisi yüksek kazançlı bir hafta sizleri karşılıyor. Yüreğinizden geçen pek çok niyetiniz karşınıza çıkabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Ortaklıkları olan Balık’lar bu hafta sizin girişimleriniz sonucu kazançlı çıkabilir büyük bir projenin baş kahramanı olabilirsiniz. Yaşamınızda esen değişim rüzgarı sizi ilerletmeye devam ediyor. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi eş yada sevgilinizin harcamalarını kontrolsuz yapması ve sizin bilginiz dışında gerçekleştirmesi yüzünden sorunlara sebep olabilir. Bugünlerde gerek eşiniz gerek siz mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmalı ve birbirinize daima dürüst davranmalısınız. Ay’ın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir aile bireylerininde desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balıklar sizlerde bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.
Astrolog Şenay Yange
__________________

Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.