Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.03.13, 15:28   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart İdealist ve Yurtsever Olmanın Ölçüsü

İDEALİST VE YURTSEVER OLMANIN ÖLÇÜSÜ

Efendiler!
Eğer bu millet, bu memleket parçalanacak olursa genel ********liğin enkazı altında şunun bunun şahsi şerefi de parça parça olur.
Bizse o genel şerefi kurtarabilmek için harekete geçen millete ruhumuzla katıldık. Katılmamıza mani olabilecek şahsi rütbeleri, mevkileri de genel şerefi kurtarmaya yönelik bir gaye uğruna da feda ettik...

Bunu anlamayıp da milleti hala kendi kafalarının keyfine göre idare etmeye kalkışan kuvvetler artık bir beladır.
Bela çekmeye de bu milletin artık tahammülü kalmamıştır.
Mustafa Kemal Atatürk
/24/10/1919

(Rahmetli Atatürk büyük basiret ve dehasının verdiği ön sezi ile adeta bu günleri, son 11 yıldır yaşananları görmüş 1919 yılında söyledikleri bu gün idaresi için cuk oturmuş.)
(Ruşen Eşref'e beyanat verirken söyledikleri.)

Yurtseverlik, milliyetperverlik neresi? İmam Recep Tayyip Erdoğan zihniyeti neresi? Hazret dün basına yansıyan bir beyanatında; PKK ve liderleri ile yaptıkları görüşmeleri millilik olarak nitelendiriyor, bu yapılanlara kaşı çıkanları ise adeta anti millici olmakla itham ediyor.

İmam Recep Tayyip hazretlerinin daha 3 gün önce verdiği beyanat da, "biz her tür milliyetçiliği ayaklar altına almış bir partiyiz" diyerek höykürüyordu, şimdi millilikten bahsedene bakınız!

Kendi söyledikleri tutarsızlıkları bir kelime dahi eklemeden 2 başbakan videosu ile ınternete yansıtan bir vatandaş, hayati konularda, nasıl bir fırdöndü başbakan ile karşıya karşıya olduğumuzu çok güzel anlatmış, hoş bu gün YCHP gurup toplantısında da aynı video gösterilmiş ve Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasını yalancıdan başbakan olmaz sözü ile tamamlamıştır.

Kısa günde kırk yalanı bir arada söyleyen ve Müslüman olduğunu iddia eden ülkeyi bölmeye, satmaya, pazarlamaya çalışan bir başbakan ülkeyi idare ediyor.


26.03.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti