Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.03.13, 13:40   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Türkiye nereye gidiyor?.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster

Esenlerde yaşanan hadiseler, bir zamanlar Hitlerin kurdugu SS Polisine taş çatlatıyor!.

İstediği gibi Şiddet kullanan AKP´nin Polisi, Yollarda şiddetten geri kalmıyor.
Böylelikle Şahısın acaba suçlumu yoksa, suçsuz mu olduğu belirlenmeden şiddet kullanıp, Görgü tanıklarına bile Şiddet ve kendilerinin hazırladıkları, suç duyurularını bile İmzalama uğraşılarından geri kalmıyor.

Böyle Polisler, Devletin Hizmetkarı değil, Totaliter bir Rejimin Askeri olabilir!.
Bir zamanlar Hitlerin bir Örgüt kurup, istedigi gibi hareket edip, Muhalefeti bile Hapise atabildigi gibi!.


Böylelikle Hadiseye şahit olan esnaf, Polise sordugunda, aşağılanıp tehdite bile uğramış.

Dükkanını bile Kilitlemeye müsade vermeyen Polis, Şiddet kullanarak, esnafı aborte edip, Kendilerinin hazırladıkları Suç duyurusunu imzalamaya çalışmışlar.

Bunun üzerine Suç duyurusunda bulunan Esnafa, geçmiş olsun ve dilekçesinde başarılar diliyorum!.


Türkiye Cumhuriyeti devletinde cari açık had safhada olduğundan, önüne gelene kabahatler kanununa muhalefet suçu isnadı ile ceza tatbik edilmekte, yollarda sözüm ona Trafik denetimi adı altında çantada keklik görülen sürücülere adeta ceza yağdırılmakta, Belediyelerde ve İl idarelerinde vurgun talan yolsuzluk ve müsrif davranışlar had safhada, böyle bir devlet idaresi içinde asıl ihtiyaç olan örneğin Öğretmen atamaları yapılamamakta, çıkarılan faşizan kanunların uygulanması için her fedakârlıktan kaçınmayarak her alımda on binden aşağı olmamak üzere Polis alınmaktadır. Alım kiriterlerinide söylemeye gerek yoktur sanırım.

Bu Polisler ne yapacaktır? Canı yanmış protesto gösterisi yapan haklarını savunan işçi, memur, köylü, Sendikacı ve demokrasi havarisi olan TGB vb örgütlerin üyelerine düşmana saldırırcasına saldıracak orantısız güç kullanacak ve halkı bu şekilde sindirmeye çalışacaktır.

Elbette bu uygulamaların bir adı vardır.. Bu uygulamanın adı FAŞİZMDİR.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti