Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.03.13, 01:07   #12
Damon
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Damon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 78
Ettiği Teşekkür: 16630
Aldığı Teşekkür: 12032
Rep Derecesi : Damon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevherDamon işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Neseli
Standart Cevap: Doğurganlık sayısına göre emeklilik hakkı (!?)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi C.Cienfuegos Mesajı göster
Böyle saçma bir teklifle hiç bir kadın 5 çocuk doğurmaz.

Bilinçli ve kültürlü olanlar yapmaz elbette ama aç gözlü, paragöz Kürtler yapar.

* * *

Şu anda bile sosyal hizmetleri işgal etmiş durumdalar. Daha bu sabah gittim, kız için devletten evde bakım maaşı alıyorum, bir pürüzlük çıkardılar, keseceklermiş. Neymiş kardeşim çalışıyormuş. Ara sıra bar sahibi arkadaşına yardıma gitti demiştim, hemen çalışıyor diye kayıt etmişler. İşsiz adam devlet gözünde işli görünüyor şu an. Yeni düzenleme yapıldı bu evde bakım maaşında. Aynı SGK olayına çevrildi. Eve giren genel gelire bakılıyor. İtiraz etmek için gitmiştim, sıra beklerken bir Kürt kadın, yanında kocası mı ne kadının arkasından gidiyor her yere, ellerini arkasında bağlamış, paşa paşa geziyor kurumda. Allah bilir kaç tane çıkarmışlardır çocuk ?

Bunlar çalışmayan aç gözlüler, çalışanların aç gözlülüklerini düşünemiyorum bile. Çalışanların da önünü bu düzenleme ile açmış oldular. Çalışmak engel olmasın, habire doğurun, erkenden emekli olun, bir de aldıklarınızın yanında emekli maaşı da verelim der gibisinden....

Benim çocuğumun hakkını bu vatan hainlerinin çocukları yiyecek ! Helal etmiyorum ... Allah her yerlerinden çıkarsın, ebeveynlerinin de çocuklarının da !!!
Damon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Damon'in Mesajına Teşekkür Etti.