Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.03.13, 11:25   #16
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 544
Mesajlar: 2,821
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11433
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Doğurganlık Sayısına Göre Emeklilik Hakkı (!?)

Bunların A babaları olan hazret Necmettin Erbakan'da daima 100 milyonluk Türkiye'den dem vurur, çerçevenin etrafında gezinir ancak içini hiç bir zaman doldurmazlardı. Bu 3-5 çocuktan dem vurup doğurganlığı teşvik etmeye çalışanların asıl amacının görülmesi lazım. Biyolojik, Anatomik ve fizyolojik olarak kadın doğurganlık yaşının 18-35 yaş arası olduğunda Jinekolog olanlar hem fikirler. Bu yaşların altında ve üstünde doğumları ise Ana ve Çocuk sağlığı açısından riskli sayarlar.

Yaşa lütfen dikkat! 18-35 bu yaşlar kadının aynı zamanda çalışma hayatında en üretken olacağı yaşlardır. Bu yaşlarda yapılan telkinlere uyarak 3-5 çocuk doğuran kadın çalışma hayatından silinecektir. Netice itibarı ile etten kemikten yapılma insandır, Robot değildir. Ayrıca 3-5 çocuğa sahip olacak aileler bu çocukların hayata hazırlanması için hangi gelirle bunu yapacak, AKP'nin sadaka kültürü ile 3-5 çocuk sağlıklı olarak hayata hazırlanamaz.

Faruk Çelik kabinede Başbakandan sonra en bilgi yoksunu, 5 kaz versen 4 ünü kaybedecek zeka düzeyinde olan insandır. Eğer aksi olsaydı Bakanlığı zamanında çalışma hayatı güllük gülistanlık olur, çalışanlar hayatından memnun istediği sendikada örgütlenmiş, çalıştığının karşılığını alan insanlar olurlardı bu gün böylemidir?

Bizlere AKP aklı evvellerinin söylediği gibi her ailede 3-5 çocuk değil, sayısı 100 milyona çıkmış ve çok doğurmaktan beli bükülmüş sağlığı bozulmuş kadın toplumu değil, az doğurmuş nitelikli nüfusa katkı sağlamış kendisi de sağlıklı kalmış, kadın ve mutlu aile yapısı bu yapı içinde sağlıklı ve nitelikli büyümüş çocuklar lazım.

Ne yapacağız 100 milyon olmayla süngü savaşına mı çıkacağız? Geçmiş olsun o günler çok geride kaldı. Şimdi teknoloji ve düğmeye basma devri başladı.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.