Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.03.13, 13:35   #13
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Çok Gezen mi Bilir Çok Okuyan mı?

Bu işin ayrımı yoktur. Tabi ki yapan kişilere bağlı.

Adam okuyorum diye açar cemaat yazarlarından birinin kitabını önüne saatlerce aynı sayfada kalır. Bir kıpraşım olmaz. Ta ki durağa gelince inme eylemini yapana kadar.
Bu tiptekiler de çok bilir.

Gezmeye farklı yerler görmek için hareket edilir. Rehber anlatır da anlatır ama beri ki ayy şurada fotoğrafımı çeksene face veya twite koyacam. Ayy yoksa burada mı çekilsem daha güzel olur. Böyle mi durayım şöyle mi durayım derdindedir.

Bu tiplerde her şeyin alasını bilir.

Sonuç olarak; bu tür okuyan da gezen de birer ulemadır.

He birde "ben bilmem beyim bilir" denilen bey kişiside bilir öğrencisi olan hatun kişisi de.

Valla ben bir şey bilmiyorum. Bulaştırmayın beni bu işlere yarın Edirne'ye gezmeye gideceğim.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.