Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.03.13, 18:10   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Aldatmaca! | Tokmak

Milleti nasıl da kandırıyorlar!

AKP kanadı “Öcalan PKK’lılara çekilme çağrısı yaptı. Teröristler sınır dışına çıkacak!” diyor.

PKK’nın uzantısı BDP’nin Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş ise “Öcalan çekilme çağrısı yapmadı. Nevruz’da
sadece buna hazırım, dedi. Öcalan çekilme çağrısı için hükümetin adım atmasını bekleyecek!” diye konuşuyor.

Bu ne demek?

İktidarla teröristler arasında (millete açıklanmayan) bir anlaşma var demek!

O zaman Devlet Bahçeli “Söyleyin, Teröristbaşı Öcalan’a neler vaat ettiniz, nasıl bir söz verdiniz?” diye
sormakta haklı değil mi? Başbakan neden kızıp köpürüyor? Neden bunu söyleyenleri “Namert” olmakla suçluyor?

PKK örgütünün Öcalan’dan sonraki lideri Murat Karayılan Kandil’den seslenerek şöyle diyor:

“Çekilmek o kadar kolay değil. Uzun yıllardır dağda olan gruplar var. Bunlar ‘Gel’ demekle gelmezler ki…
Şahsen ben getiremem! Onlar savaşa inanıyorlar. Geri çekilmek öyle basit bir olay değil… Bütün elemanlarımızın ikna edilmesi için yasal düzenlemeye ihtiyaç var. En büyük ikna gücü olan Abdullah Öcalan’ın da devreye girmesi lâzım!”

Peki, Öcalan nasıl devreye girecek? Af mı edilecek, ev hapsine mi çıkarılacak, ne olacak sahi?

Soruların cevabı, Öcalan’la yapılan gizli anlaşmada var… Ancak iktidar, bunu kamuoyuna açıklamaya
cesaret edemiyor! Halkın tepkisinden çekindikleri için her şeyi yavaş yavaş, alıştıra alıştıra söyleyecekleri anlaşılıyor!

Bu arada iktidar yalakası bir kısım medya çekilmeyi çoktan başlattı bile! Yazılarıyla, yorumlarıyla böyle
bir hava basıyor, milleti kandırıyorlar!

Sözcü

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.