Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.13, 04:40   #12
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kuzey Korenin Eli Tetikte

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Bir kaç adam savaş naraları atacak gövde gösterisi yapacak ve milletler can kaybedecek. Analar babalar çocuklarını tüyü bitmemiş sabiler babalarını belkide bütün ailesini toprağa koyacak.

Siyaset bu kadar lanet olası bir şey ve hiç gözü doymuyor. Yazık..
Bu dediklerin de doğru elbette...

Ama 1960 krizi... (1960 mıydı? acaba)

Ben bilmiyorum da sonradan okumuştum; yani Küba krizi. Amerika' nın atom silahları ile Küba' yı vuracağı kriz. Sovyet devlet başkanı Kruşçev' in BM' de ayakkabısını çıkarıpı konuşma masasına vurduğu kriz. Yani bilinen adıyla ''Küba krizi''

Hani Fidel Castro' nun ABD atom füzeleri Küba' ya kilitlenince ''Adamız (Küba) Okyanus' un dibine batar ama biz emperyalizmin kölesi olmayız'' dediği kriz...

Bu dünyaya çok Fideller, Chavezler lazım...