Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.13, 16:12   #13
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Kuzey Korenin Eli Tetikte

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Kuzey kore yönetiminin yaptığı çağdaş dünya anlayışına aykırı, bölgenin huzurunu kaçırmaya hiç hakları yok, güney korey le birleşip işlerine güçlerine bakmaları lazım
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
İşte size gerçek bir AKP' li...

İyi bakın bunlara.

Hangi ülke İsrail' e ve ABD' ye karşı ise bu ''ala'kuklalar'' o ülkeye/ülkelere karşıdır.

Hangi ülke ABD ve İsrail' den yanadır bunlar da ondan/onlardan yanadır.

Bu ''alâ'kuklaların'' dost bildikleri ülkeler ABD ve siyonizmin dostları, düşman bildikleri ise ABD ve İsrail' in düşmanlarıdır.

Tipik ABD'li... Pardon tipik AKP' li demek istemiştim...

Bunlar 5 dakikada ''dost'' ve ''düşman'' değiştirecek kadar et omurgalıdır...

Tarz Nihat Doğan tarzı!
Bana verilen cevap,

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Bir kaç adam savaş naraları atacak gövde gösterisi yapacak ve milletler can kaybedecek. Analar babalar çocuklarını tüyü bitmemiş sabiler babalarını belkide bütün ailesini toprağa koyacak.

Siyaset bu kadar lanet olası bir şey ve hiç gözü doymuyor. Yazık..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bu dediklerin de doğru elbette...

Ama 1960 krizi... (1960 mıydı? acaba)

Ben bilmiyorum da sonradan okumuştum; yani Küba krizi. Amerika' nın atom silahları ile Küba' yı vuracağı kriz. Sovyet devlet başkanı Kruşçev' in BM' de ayakkabısını çıkarıpı konuşma masasına vurduğu kriz. Yani bilinen adıyla ''Küba krizi''

Hani Fidel Castro' nun ABD atom füzeleri Küba' ya kilitlenince ''Adamız (Küba) Okyanus' un dibine batar ama biz emperyalizmin kölesi olmayız'' dediği kriz...

Bu dünyaya çok Fideller, Chavezler lazım...
Buda Subutay'a verilen cevap, nabza gere şerbet derler bizim oralarda

Oysa benim mesajımda subutay'ınki kadar barış ve dostluktan yanaydı,

Bak Aristo bu forum ortamları öyle bişiki diyeceğini değil duyacağını hesap edeceksin, ona göre yazacaksın,

Tamam karın ağrın var ama bunun acısını benden çıkartmana gerek yok, ben akp li olduğumu beyan bile etmemişken,

Ben kendimi sana karşı savunacak değilim, ama sana şunu söyleyebilirim yukardaki mesajımdan benim omurgasız olduğumu nasıl anladın çok şaşırdım,

Omurgasızlığın nasıl bir şey olduğunu anlaman için yukarıya güzel bir örnek çıkarttım, bunda seninde çok büyük payın oldu, teşekkür ederim, artık anlamışındır omurgasızlığın nasıl bir şey olduğunu
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.