Tekil Mesaj gösterimi
Eski 31.03.13, 16:51   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75973
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Kadir İnanır ve Tarık Akan | Tokmak

Bir zamanlar beyaz perdenin iki büyük aktörü vardı…

Kadir İnanır ve Tarık Akan…

İkisi de yalnız yakışıklı oluşlarıyla değil, doğruluk ve dürüstlükleriyle de halkın kahramanı haline gelen ikiaktördü…

Bugün, Tarık Akan sinemayı tamamen bırakmış ve kendisini ülke eğitimine vermiş durumda… Kadirİnanır ise, TV dizileriyle mesleğini sürdürüyor.

İkisinin de ülkesini sevdiğini biliyoruz…

Tarık Akan, İmralı süreci ve Diyarbakır’daki Nevruz törenlerinin ardından yaşanan gelişmeler hakkında“Ülke felâkete gidiyor. Ben ne diyeyim? Ülkemiz bir faciaya sürükleniyor” diye konuşuyor.

Tavrını, dik duruşuyla mertçe, açıkça ortaya koyan Tarık Akan’ı kutlamak gerekir.

Kadir İnanır’ın adının ise, halkı İmralı sürecine inandırmakla (daha doğrusu kandırmakla) görevli ÂkilAdamlar Heyeti’nde yer alması, onu sevenler arasında hayal kırıklığı yaratmış bulunuyor.

İnanır “Henüz bir şey yok. Bu konu netlik kazanırsa o zaman konuşuruz” demekle yetiniyor.

Aman Kadir İnanır biraderimiz… Sen, halkın kahraman olarak gördüğü ünlü bir sanatçısın. Bu çirkin oyunda senin karakter ve kişiliğine uygun bir rol yok!

Haksızlıklara her zaman isyan eden kimliğini bozup seni “piyon” yapmak istiyorlar!

İktidarın değirmenine su taşıyıp, bölücü takımının oyuncağı olursan, karizman fena halde bozulur!

Sözcü

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
15 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.