Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.13, 13:19   #56
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82600
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hakan Mesajı göster
Günaydın FG. Astrolojiden anlayan arkadaşlara bir sorum olacaktı benim. Ben Burcumu değiştirebiliyormuyum!!!. Ya ben bu Başak burcuna uyuz oluyorum. Bir kere olsun yerdeki çöpü kim attıysa o toplasın diyemiyorum. Biraz da olsa pasaklı olamıyorum. Toplum içinde ne kadar rahat hissetsemde, 16 lık ergen gibi renk değiştiriyorum. Şöyle hareketli bir burçla takasa girsem olmaz mı . Birde aklıma takılan ben böyleyim diye mi başak burcu böyle, yoksa ben başak burcuyum diye mi böyleyim..
Değiştirme gibi bir şans olsaydı ilk önce ben değiştirecektim. Hatta bir ara istifa dilekçemi bile sunmuştum gökyüzündeki yıldızlara. Bana nanik yapıp geri postalamışlardı.

Kullanıcı adıma bakınız. Mubarek yapıştı mı bir kere üzerinize iş tamamdır.

Gidim anneme bir daha çemkireyim. Az daha dişini sıksa ne olurdu ki.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.