Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.13, 13:42   #58
Hakan
Üye

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 181
Aldığı Teşekkür: 431
Rep Derecesi : Hakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerdeHakan Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Paranoyak
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Değiştirme gibi bir şans olsaydı ilk önce ben değiştirecektim. Hatta bir ara istifa dilekçemi bile sunmuştum gökyüzündeki yıldızlara. Bana nanik yapıp geri postalamışlardı.

Kullanıcı adıma bakınız. Mubarek yapıştı mı bir kere üzerinize iş tamamdır.

Gidim anneme bir daha çemkireyim. Az daha dişini sıksa ne olurdu ki.

Annem anlamaz burçlardan falan ama, bir ayarlasaydı olmazdı sanki.Tüm özelliklerini gösteriyorsunuz demek, benim gibi,o derece içinize işlemiş, rumuzunuz dahil, tüm hayatınız Başakça..Hani odayı süpürsünüz, parkeyi paspaslarsınız, kuruyunca odaya geri dönersinizde..Parkenin üzerinde giyisiden düşmüş pamukçuk görüp çıldırırsınız ya..İşte böyle birşey başak olmak