Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.04.13, 19:10   #11
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32394
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Türkiye'de Sadece 24 Sokak Çocuğu Varmış !

Müthiş bir trollük örneği görüyorum bu laflarda ben.. Artık öyle bir seviyeye gelmiş ki bu sivri zekalılar ne yapsak da bugün sansasyonel yaratsak deyular..

Hani magazinin gözdeleri olan manken bozuntuları varya gündem de kalmak için olmadık laflar peşinde koşan.. hah ben de bu sözü söyleyen şahısı aynı kafada görüyorum..

Bu şahıs bu ülkenin bakanı olmuş veya olmamış hiç farketmiyor.. kendisini görsem tanımamazlıktan gelirim.. hiç değeri yok..

Daha fazla ortamı gerdirmeden ve bu sitedeki arkadaşlarımın başını belaya sokmak istemediğimden noktalamak zorunda kalıyorum..

Üstat Ömer Hayyam'ın bu gibilerine söylediği bir sözle noktalıyorum..

"Suskunluğum asaletimdendir.
Her söze verecek cevabım var ama
Bir söze bakarım söz mü diye
Birde sözü söyleyene bakarım adam mı diye"

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.