Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.13, 00:32   #18
C.Doğan
Uzman Üye

C.Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 29662
Aldığı Teşekkür: 5946
Rep Derecesi : C.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura aboutC.Doğan has a spectacular aura about
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Türkiye'de Sadece 24 Sokak Çocuğu Varmış !

Arkadaşlar bu sayfada paylaştıklarınızın çoğunu okumadım. Sizlerin paylaşımlarınıza değer vermediğimden değil. İçeriğinden dolayı.

Başlıkta olduğu gibi konu içeriği bir bakanın beyanatını içeriyordu. O bakanın annesi sırf bakan annesi diye seçim bölgesinde bulunan bir üniversitenin Rektörü tarafından yılın annesi seçildi.

Ve şimdi rahmetli olan anneye bakan ve o rektör yılın annesi ödülünü beraber verdiler. Anne sonra öldü benzeri törenlerle gömdüler.

Sanıyorum ki haberde bahsedilen 24 çocuk o bakanın belki de yılın annesi seçilen gayriresmi çocukları.

Sokak çocuklarına yardım bahanesiyle o 24 sokak çocuğu yardım alacak. Önümüzde ki günlerde şirketler, holdingiler, gemiler sahibi olacak.

Hiç kıskanmıyorum. Onlar o malların sahipleri olsunlar. Dünya ya sahip olsunlar.

Taşıyacakları sıfat hakettiklerinden fazla olmayacak. Kısacası o çocuk olacaklar.