Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.04.13, 12:47   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Telefonum Şarj Olmuyor

Bana da olmuştu böyle. Sony&Ericsson şarj olmuyordu. Ama pili Ekin' in yazdığı gibi başka telefonda doldurup sonra kullanabiliyordum. Telefonu tamirciye verdim ve yaptı. 2-3 ay sonra yine aynı sorun. Bu işlerden anlayan bir arkadaş var. Bir gün sohbet ederken ona anlattım. Yaptırdığımı ama sonra yine bozulduğunu söyledim. Bana ''boşa para vermişin, kazığı da yemişin. eve gdince telefonun ve şarj aletinin kontak yerlerini iyice bir diş fırçası ile fırcalayıp temizle düzelir'' dedi. Hakikaten de o sarı metal parçaları toz içindeydi. Anladım ki o ''pis'' tamirci de sanki telefonda büyük sorun varmış havalarında beni bir güzel kekledi. Bir de ''yarın gelin'' diyor ha... Sonuçta o da işi diş fırçasıyla halleti. Bari git içeri ben görmeden 10 dakika falan uğraş da, fırçalasan bile bir şey değiştirmiş gibi yapta beni telefonsuz bırakma be adam!