Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.04.13, 22:24   #39
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İşte "Akil İnsanlar" İsim Listesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Emilio Santos Mesajı göster
Bugüne kadar insanların milliyetçi duruşlarına itiraz etmedim. Kürtçü olan isimlere Kürtçü oldukları için kızmam dünya görüşüme aykırı. Burada mesele benim milli değerlerimi silme çabaları. Adımızı, atamızı yok saymak isteyen bu girişimin bir parçası olmayı kendilerine layık görüyorlarsa ne diyebiliriz? Yüzde elliye çok güvenmesinler yine de. Çünkü bu memleket birçok hainin hakkından gelmesini bilmiştir.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34 Mesajı göster
Evet bu Akil ve Akileler görevlerine başlamış bulunmakta.

Kuyuya atılan ilk taş!!

NTV yayınına katılan Hülya Koçyiğit

'Her iki taraftan da nice şehit anneleri ağladılar'

Yapacakları görevler belli olmaya başladı, fikirleri olmadan papağanlık yapmak.

Bunlar çocuklarını ellerine kına yakarak, davul zurna ile askere yollayıp, tabut içinde geri almadılar tabii. Onun için de şehit aileleri üzerinden utanmadan siyaset yaparlar.

Başbakan da oğlunu yollamadı. Eğer ki kendi ailesinden bir şehit vermiş olsaydı, bu kadar gönül rahatlığı ile hareket etmezdi, o etse bile bir anne olarak karısı onu engellerdi (iyi niyetle SANIYORUM diyorum).

Emilio, Eline sağlık, yazdıklarına katılıyorum.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.