Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.04.13, 15:28   #27
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131224
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhabalar (Persephone)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi perѕepнoɴe Mesajı göster
hmm bilemedim ki şimdi ama =)
Himm O zaman baska türlü anlatayim.

Bir kac ay evvelsine Montajdaydik, Kendim Trakyali, Beraber calistiklarim, Rize tarafindan geliyordu!.

Cok Kola ictigim icin, baska arkadasi Kola almaya göndermistim.

Buradada sadece 1 Litrelik Kola siselerine önem verdigim icin, Rizeli arkadasa Tembih etmistim!.

Calisirken, yanimiza bir Kahraman Marasli yaklasti.

Konustugumuzdan anladigima göre, yanibasimizdaki Marketin Sahibiymis.

Hemen su Rizeli Arkadasa, baksana suraya dedim!.

Hemserimiz su Dükkan Sahibiymis.

Tabiki su Rizeli, anlasilan bunu anlamamis, soru sorar gibi, "Angutlar" gibi Bakmaya basladi.

Burada en fazla Kendim, Yabanci bir devlette yasadigim icin, bir ara Türkceyide bayagi unutmustum, böylelikle Bu Siteye Üye olduktan sonra, Türkcemi yeniden Ögrenmekteyim.

Tabiki su "Angut" Rizeliyede, bir Cevap gerekliydi!.

Suna disardan gecen sahisi gösterip, Su Kahraman Marasliya Hemserim demiycemde, disardan Gecen Lahanayami Hemserim Diyecegim diye cikismistim. (Lahana = Alman).

Nede olsa O sahisinda (Kahraman Maraslinin) Türk Hüviyet Cüzdani vardi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.