Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.04.13, 17:17   #11
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: BDP’den Skandal Bir Teklif Daha

Fes,sarık bu ülkeye geri gelir mi gelmez mi orası tartışılır.Dönemin toplumu için uygun bir yasaydı şapka kanunu.Çok da önemliydi.Şimdi geçerliliğini yitirmedi mi?Gönül isterdi daha önce çıkarılmış olsaydı anayasadan.Şuanki hükümetin ne amaçla çıkartmak istediği de tartışılır.Ben olaya sonuç odaklı bakıyorum.Bana göre bunda sıkıntı yok.Hepimizin uyması gereken anayasada bu kanunun olmaması gerektiğini şuanki hükümet zamanından çok daha önce düşünüyordum.
Yanlış anlaşılmıyorsunuz benim düşüncem böyle.Her şekilde uyum sağlamak mümkün değil.Hepimiz insanız.