Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.04.13, 02:33   #26
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29579
Aldığı Teşekkür: 32288
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Çocukluğunuzun Çizgi Filmi Hangisiydi?

@DarkAngel

Üsttekiler tamamda özellikle şu iki çizgi film (Bevery Hills ve Ay Savaşçıları) acayip derecede sübliminal mesajlar içeriyordu..

Sahiden de bizim nesil fena deneylere maruz kalmış yahu..

Bakıyorum bakıyorum bir kaç elle tutulur çizgi film dışında diğer izlediklerim mesela REMI, bir çocuk için gerçekten çok ağır çizgi diziydi.. Bir çocuğun başına gelmeyecek şeyler geliyordu..

Bir küçük emrah değildi kesin.. Senaryo gereği yetim olan Remi parasızlıktan hasta olan annesini kaybediyordu sonra gerçek dedesi gibi seveceği bir yaşlı çalgıcı ile şehir şehir dolaşarak para kazanıyorlardı. tabi bu maceralar sırasında hasta olan dedesini kaybediyordu.. sonra beraber seyahat ettiği iki köpeği ve bir maymunu vs vs.. izleyeni ağır depresyona sokabiliyordu. ki ben çok etkisinde kalmışımdır.

Clementine ona ne demeli.. Senaristlerin psikopatlıkta sınırı yoktu anasını satayım.. Başlama müziği akılda kalıcı çok güzel bir melodiydi ama hani tatlı melodilerin altında derin bir korku yatar ya.. dinledikçe yüzün güleceğine dahada tırsarsın hah işte öyle..

Goya bundada sakat kızın rüyalarında bir su perisi tarafından maceradan maceraya koştuğunu görüyorduk.. Malmoth mu ne kötülüğün simgesi olan bir yaratık vardı onu görüşümüzde çok korkardık.. kan yada şiddet içeren bir öğe yoktu ama içerik geriyordu.. Sonundada Clementine ölümden kurtuluyor ama su perisi kendini feda ediyordu felan.. garipti yani..

Şeker kız Candy Ve Genki ise japonların kozuydu. Bunlarda depresiftir.. Özellikle Candy'i izleyen kızlar çok ağlamışlardır ve şimdilerde de en ufak bir olay karşısında salya sümük oluyorlardır..

Ay savaşçısı bildiğin bacak şovdu yahu.. Bunu seyreden erkek çocuklar bacak fetişsti olmadıysa bende birşey bilmiyorum..

Onun dışında Taş devri tam bir aile çizgi dizisiydi zaten..

Redkit sağlam esprileri vardı.. İlkokuldayken çok kullandığımız olmuştur.

Son olarak bize böyle ağır çizgi dizileri önümüze koyan TRT'ye özellikle teşekkür etmek istiyorum.. sayenizde potansiyel katil ve ezikler dolaşıyor bu memlekette haberiniz yok..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.