Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.04.13, 21:44   #2
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Aktif ve pasif insanlar

Yazınızı iki kere okudum Mustafa Bey, dokundu mu bana ne?

Korkaklık değil de, daha çok pasif sınıfına koydum kendimi. Cumhuriyetine sahip çık diyerek Cumhuriyet mitinglerine gider, sesimiz kısılıncaya kadar bağırırdık. Artık o da yok.

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Şener Eruygur ve sonrasında Cumhuriyet mitinglerinde hep önde giden birçok isim bu gün tutuklanmış durumda. Sivil toplum örgütleri de sinmiş halde sanırım.

Muhalefet ne iş yapıyor diye baktığımızda, sayacak pek bir şey bulamıyorum. Ancak kendi içlerinde bir birlerine muhalafet oluyorlar.

Bu durumda bana yapacak tek şey kalıyor, Femen kızları gibi Cumhuriyet Meydanı'nda koşmak. Belki dikkat çekerim...
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.