Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.04.13, 05:46   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kurban ve Öküz

KURBAN VE ÖKÜZ

Öküz bir hayvan adıdır. Öküz olarak anılan hayvanın kendine özgü, diğer hayvanlardan farklı olarak davranış biçimleri insanlar tarafından bilindiği için, belki bir hususu belirtme adına diğer hayvanlara da, onları güderken, yemlerken, ağılda ve barınakta bakım ve tımar ederken, öküz benzeri davranışlar sergilediklerinde sesli olarak sanki anlayacaklarmış gibi, öküzlük yapma derler.

Bazen insanlar arasında da garipsenecek davranışlar görüldüğünde, onun bu garip davranışını ona hatırlatmak adına, öküzlük yapma diyerek uyardıkları herkes tarafından malumdur.

Şimdi acizane bendeniz ve tabi düşüncelerime göre Türk milleti, bazı öküzce davranışların bizlere getireceği her konudaki menfilikleri, çocuklarımıza ve torunlarımıza şimdiden yüklemeye çalıştığı menfilikleri kimse kusura bakmasın ama öküzce davranışlar olarak telakki ederim.

Atatürk'e hakaret ediliyor ne demem lazım?

T.C. tüm resmi binaların lehhalarından siliniyor ne demem lazım?

T.C. sanki bir devlet ile savaştaymış gibi barış çığlıkları atılıyor ne demem lazım?

Cumhuriyet idaresi yerini yeni Osmanlı anlayışına bırakıyor ne demem lazım?

Ülke Anayasası, Anayasayı tebdil ve tağyir suçu işlenerek Anayasaya sadakattten ayrılmayacağına dair yemin edenler tarafından yeniden yazılmaya çalışılıyor ne demem lazım?

Cumhuriyet, devrimleri yerini din eksenli faşist bir başkanlık sistemine bırakmak üzere ne demem lazım?

Türkiye bölünmeye, federasyonlara ayrılmaya ramak kalmış şekilde son rotuşları yapılıyor ne demem lazım?

Hukuk üstünlüğü, yerini AKP üstünlüğüne bırakmış ne demem lazım?

Polis, Hakim, Savcı Cumhuriyetden yana taraf olması gerekirken AKP'den yana olmuş ne demem lazım?

Ben kurbanlık Öküz olmak istemiyorum. Fadime dahi kurbanda Öküz kesmekten imtina ediyorsa ben kime Öküz demem lazım?

Sayıları hızla artan Öküzvari davranışlar sergileyen insanları ne yapmam lazım?

"Fadime Hayvan Pazarında Kurbanlık Almak İçin Gezinirken Yanına Yaklaşan Temel Uyy Fadime Senin Kurbanın Ben Olayım Daa Ne Dersun..? Fadime Cevabı Yapıştırır..! Bu sene ÖKÜZ kesmeyeceğum.."

09.04.2013
Mustafa Akten